ב"ה מוצאי ש"ק, כ"ג מנחם-אב תשע"ט | 24.08.19
שער הגיליון החדש
שער הגיליון החדש צילום: שטורעם.נט
להורדה: הגיליון השבועי החדש של 'ארגון נוער חב"ד'

לרגל פתיחת המאה השלישית של שבועון 'פנסאים צעירים' הותאם העיתון גם לילדה החסידית הצעד נעשה בהתאם למענות והוראות הרבי, בהכוונת יו"ר 'מרכז חינוכי חסידותי' הרב נפתלי רוט ● אתר חב"ד-שטורעם מגיש את השבועון הראשון להורדה ● לכתבה המלאה ולהורדת הגיליון >>>
מערכת שטורעם
שיתוף פעולה מיוחד בין ארגון צבאות ה' - 'הפנסאים' הפועל עם 'חיילי צבאות השם' בארץ הקודש לארגון 'בת מלך' הפועל עם ילדות חב"ד: לרגל פתיחת המאה השלישית של שבועון 'פנסאים צעירים' הותאם העיתון גם לילדה החסידית הצעד נעשה בהתאם למענות והוראות הרבי, בהכוונת יו"ר 'מרכז חינוכי חסידותי' הרב נפתלי רוט.

ארגון נוער חב"ד - המאגד את הפעילות עם ילדי אנ"ש - יצר איחוד מיוחד בין הנהלת הארגונים לילדי וילדות חב"ד הפועלים מתוך כוונה ומטרה משותפת כרצון הרבי.

מעתה תוכלנה גם ילדות חב"ד ליהנות מגיליון שבועי עשיר בתוכן חסידי איכותי, ממיטב היוצרים והכותבים החב"דיים. בגיליון יוקדשו מספר מדורים לעולמן של הילדות והוא יעניק שעות קריאה חסידית מרתקת לכל ילדי המשפחה.

גיליון פנסאים צעירים היוצא לאור כבר מספר שנים ברציפות, הפך לחלק מעולמם החסידי של ילדי אנ"ש, והוא מתקבל מידי שבוע בעיניים בורקות בכל מוסדות חב"ד ברחבי הארץ.

עם מתיחת הפנים שנערכה לגיליון, בהתאמתו לכל בני המשפחה, תוכל המשפחה כולה לקבל מנת חסידות והתקשרות, בסיפורים, איורים ומדורים מושקעים.

אתר חב"ד-שטורעם מגיש את הגיליון המלא להורדה - לחצו כאן!

י"ד בטבת תשע"ז