ב"ה יום ראשון, י"א תמוז תשע"ח | 24.06.18
צילום: באדיבות המצלם
קה"ת: משרדים חדשים להוצאת הספרים בניו יורק

בצהרי יום ה' טבת, חג הספרים, ביקר אחד מגדולי וחשובי תומכי המוסד קה"ת הרב שמואל חיים דוד פישר במשרדים החדשים של המוסד ששופצו לאחרונה ● הרב פישר התקבל ע"י יו"ר המל"ח וקה"ת, הרב חיים יהודה קרינסקי ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
בצהרי יום ה' טבת, חג הספרים, ביקר אחד מגדולי וחשובי תומכי המוסד קה"ת הרב שמואל חיים דוד פישר  במשרדים החדשים של המוסד ששופצו לאחרונה והתקבל ע"י יו"ר המל"ח וקה"ת, הרב חיים יהודה קרינסקי.

הרב פישר כובד בקביעת המזוזה על פתח המשרד החדש השוכן בבנין משרדי מרכז חב"ד, 784-788 איסטרן פארקוויי, ע"י מנהל קה"ת הרב יוסף ברוך הכהן פרידמן. הרב פרידמן שיתף את האורח החשוב בתמונות מביקורו של כ"ק אדמו"ר זי"ע בחדר המכירות של קה"ת בשנת תשל"ט, בתערוכת התמונות של הצייר ר' ברוך נחשון, שהיו באותו מיקום מדוייק של המשרדים החדשים.

בהתוועדות הקצרה לקראת המאורע השתתפו גם העורך הוותיק הרב דוד אולידורט, בצירוף צוות ההפקה, הרבנים החסידים: הרב ירמי' הכהן ברקוביץ, הרב אברהם דוד הכהן ווייספיש והרב מנחם מענדל ליין. כמו כן השתתף מנהל כולל חב"ד הרב שלום דוכמן.

צוות ההפקה של קה"ת הפתיע את הרב פישר בתשורה מיוחדת, ספר תהלים חדש עם תרגום אנגלי ולקט פירושים באנגלית, מעשה ידי הרב השליח ר' יוסף מארקוס.

משתתפי ההתוועדות דנו בהיבטים השונים של מספר פרויקטים העומדים באמצע ההפקה, בתמיכתו של הרב פישר, כולל הפרויקט הענק של ההדרה מחדש של שו"ת וחידושי אדמו"ר הצמח-צדק, לרגל שנת הק"ן להסתלקותו (יג ניסן תרכ"ו-תשע"ו).

בניית ושיפוצי המשרדים החדשים מומנו בידי תומך הרוצה בעילום שמו.

מכירת הענק של קה"ת בניו יורק לקראת חגיגת שנת השלושים לה' טבת, תימשך עד יום ששי ח' טבת.
ט' בטבת תשע"ז
 
 
 
 
 
 
 
 
הרבי בביקור במשרדים בעבר
הרבי בביקור במשרדים בעבר
 
הרבי בביקור במשרדים בעבר
הרבי בביקור במשרדים בעבר