ב"ה ערב ש"ק, י"ט אייר תשפ"ב | 20.05.22
תמר הבטיחה לילדים - ואנחנו נקיים!

כששכבה על ערש דווי הבטיחה תמר לילדיה כי לא תחדל לרגע מלדאוג להם, חברותיה הטובות שנכחו במקום ונפרדו ממנה רגעים לפני שהחזירה נשמתה לבוראה, הבטיחו פה אחד כי הן תדאגנה למלא את בקשתה האחרונה ולקיים את הבטחתה ● לטור המלא >>>
מערכת שטורעם
כל קהל אנ''ש חסידי חב''ד מצוי כעת בעיצומו של קמפיין ההתגייסות למען משפחתה של מרת תמר רוטר ע''ה שנפטרה ביום שלישי האחרון ואת מיטתה ליווה קהל גדול מתושבי הכפר ומחוצה לו.

תמר שהקדישה למען תושבי כפר חב''ד בעת שהיו זקוקים לסעד, מזור או לחוות דעת רפואית. היא תמיד קיבלה כולם במאור פנים ובעיניים טובות ומרגיעות. שעות הקבלה שלה חרגו בהרבה משעות המרפאה וביתה היה מוקד עליה לרגל בכל שעה ובכל ימות השבוע כולל שבתות וחגים.

זה הזמן שלנו להשיב לה תמורה על אינסוף הנתינה שהעניקה לנו.

כששכבה על ערש דווי הבטיחה תמר לילדיה כי לא תחדל לרגע מלדאוג להם, חברותיה הטובות שנכחו במקום ונפרדו ממנה רגעים לפני שהחזירה נשמתה לבוראה, הבטיחו פה אחד כי הן תדאגנה למלא את בקשתה האחרונה ולקיים את הבטחתה.

כעת כלל אנ''ש התגייסו על מנת לממש הבטחה זו. נותרו לנו שעות ספורות עד לתום הקמפיין והסכום שגויס עד כה עומד על - 500,000 ₪ מתוך יעד של 770,000 ₪ .

איך מקיימים הבטחה כזו?

מקימים משענת כלכלית, קרן שתעניק ליתומים אפשרות קיום בהווה ובעתיד.

הקרן תנוהל על ידי שבע חברות ובשיתוף עם הנהלת 'כולל חב"ד'. חברות הקרן הן: הרבנית פי'ה אשכנזי, פרדי ברוד, רישה וישצקי, תמר מיכאלשוילי, שושי ריבקין, צפורה שוורץ ומירי שניאורסון. כל שקל שייכנס ילך נטו לקרן החירום.

זה הזמן שלנו להשיב לתמר על הנתינה האינסופית שלה!

היכנסו עכשיו לתרומה

ו' בחשוון תשע"ז