ב"ה ערב ש"ק, י"ט אייר תשפ"ב | 20.05.22
צילום: שטורעם.נט
כולנו עוזרים לתמר לקיים את שהבטיחה לילדיה!

יומיים לפני שהלכה מרת תמר רוטר לעולמה היא נפרדה ממספר חברות במאמץ רב ● כשהן עדיין מייחלות לנס הבטיחו לעצמן החברות שלפחות דבר אחד הן הולכות להגשים עבורה: את ההבטחה של תמר לילדיה שתמשיך לדאוג להם תמיד ● איך מקיימים הבטחה כזו? – מקימים משענת כלכלית שתעניק ליתומים אפשרות קיום בהווה ובעתיד ● חברות הקרן פונות לכל אחד ואחת שלב חם פועם בקרבו: "טובה פעולה אחת מאלף אנחות" - הושיטו יד ועזרו. נאו!" ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם

תמר שלנו,

תמר האחות המסורה במרפאת הכפר שזוכרת כל מטופל בשמו, תמר המקדישה שעות לשפר איכות חיים של חולה ומעניקה לו יחס השמור בדרך כלל לקרובי משפחה, תמר בחלוקה הלבן שרצה מקצה אחד של הכפר לקצהו המרוחק לבדוק, להזריק ולהיות שם עבור מי שצריך אותה, תמר המקדשת את שם חב"ד בלבושה והנהגתה – זו היא תמר שעלתה השמיימה. אפילו השמיים הזילו דמעות כשהורדה לקבר וזעקות הבכי נשמעו, לא רק מבני המשפחה.

פחות משלוש שעות עברו מזמן שנגאלה מייסוריה והשיבה נשמתה לבוראה, ובכל זאת מאות רבות של אנשים ונשים הגיעו לחלוק לה כבוד אחרון. הכל חשו שעבור תמר, הם מוכנים לעשות הכל. ממש הכל.*

ייסורי המחלה הקשים שעברה אחותנו בשנים האחרונות, הכריעו את גופה הדואב, אבל לא את דאגתה ואהבתה למשפחתה.

תמר האחות – אחותנו את, כולנו רוצים להחזיר לך על כל הטוב שהענקת לנו בתפקידך כאחות רחמנייה ועל המשענת והתמיכה ששימשת לנו במשך עשרות שנים.

אנו מבטיחים לעזור ולקיים את ההבטחה שהבטחת לילדייך ולתרום מעל לאפשרויות שלנו כדי שלילדייך תהיה לפחות רווחה כלכלית.

הקרן תנוהל על ידי שבע חברות ובשיתוף עם הנהלת 'כולל חב"ד'. חברות הקרן הן: הרבנית פי'ה אשכנזי, פרדי ברוד, רישה וישצקי, תמר מיכאלשוילי, שושי ריבקין, צפורה שוורץ ומירי שניאורסון. כל שקל שייכנס ילך נטו לקרן החירום.

יש לנו 48 שעות לגייס 770,000 ₪.

מסלולי התרומה האפשריים ואפשר כמובן לפרוס לתשלומים:

1000 ₪
1800 ₪
3600 ₪

זה הזמן שלנו להשיב לתמר על הנתינה האינסופית שלה -

 

ה' בחשוון תשע"ז