ב"ה יום רביעי, ט' סיון תשע"ח | 23.05.18
אברימי ז"ל לצד ילדיו שנותרו יתומים
אברימי ז"ל לצד ילדיו שנותרו יתומים
בזכותכם: משפחת גרונר הגיעה לבונוס!

פטירתו הפתאומית של הרב אברימי גרונר ע"ה הותירה את הקהילה בהלם. אברימי היה אב, בעל ובן אוהב שהתגורר בסטמפורד היל שבלונדון, יחד עם יבדלחט"א רעייתו שטערני וחמשת ילדיו בגילאי 7-16 ● קמפיין ההתרמה לטובת האלמנה והיתומים הושלם בהצלחה רבה בזכות גולשי 'שטורעם' מהארץ ומהעולם ותורמים נוספים ● לחצו כאן! לצפייה בעמוד התרומה >>> ● לסיפור המלא >>>
קמפיין משפחת גרונר
פטירתו הפתאומית של הרב אברימי גרונר ע"ה הותירה את הקהילה בהלם. אברימי היה אב, בעל ובן אוהב שהתגורר בסטמפורד היל שבלונדון, יחד עם יבדלחט"א רעייתו שטערני וחמשת ילדיו בגילאי 7-16.

אברימי היה יהודי חם ושמח עם חיוך ומצב רוח שהדביקו את כולם. הוא הקדיש שנים רבות בסוטון, שם התפרסם כמי שמכניס חיות וכיף ביהדות ליהודים בכל הגילאים. בשנים האחרונות הוא פעל עם בני נוער יהודים, משתף אותם באהבתו לתורה. הוא מסר שיעורים, הפיץ את שבע מצוות בני נח, לתלמידים בבתי ספר הכלליים, והפיק דיסקים בנושאי תפילה ואהבת התפילה. החום והכנות שלו נגעו בכל אחד אליו הגיע, כשהוא מעורר בהם השראה דרך התכניות הרבות שהוא ניהל להחדיר אידישקייט בדרך קלילה.

אברימי אובחן עם מחלה קשה וכעבור חודשים ספורים נפטר. בכל חודשי מחלתו מצב רוחו היה חיובי ומרומם ומלא באמונה. בשעותיו האחרונות הוא שר ניגונים שמחים עם ילדיו. בחודשים האחרונים המשפחה הוציאה סכומים משמעותיים על טיפוליו וכעת רעייתו שטערני עומדת בפני שוקת שבורה ורוצה בכל מאודה להיות מסוגלת לגדל את ילדיה ולספק את צרכיהם בתקופה המאתגרת הזו.

משפחתו של אברימי מודה לכל התמיכה וטוב לב שהקהילה העניקה בתקופה הקשה הזו. אברמי היה יהודי עם המון נתינה ותמיד היה פנוי לסייע לכל מי שהזדקק לעזרתו. משפחתו, שגם הם חיי בדרכו של אביהם, מוצאת את עצמה כעת ללא מפרנס.

אתם יכולים להשתתף בזכות הגדולה לפרנס ולגדל את המשפחה המיוחדת הזו, כדי שהיא תוכל להמשיך לצעוד בדרכו של אביהם ולחיות על פי החינוך שקיבלו ממנו.

על ידי התמיכה במשפחתו, ניתנת הזדמנות להחזיר למי שנתן כל כך הרבה לקהילות שם הוא פעל, ולסייע למשפחתו להמשיך להפיץ את אורו.

הנהלת חב"ד-ליובאוויטש באנגליה מתאחדת ומבקשת לתמוך במשפחה בלב רחב ובנפש חפצה.

לחצו כאן! לצפייה בעמוד ההתרמה שהושלמה בהצלחה >>>

כ"ו באלול תשע"ו