ב"ה ערב ש"ק, ח' כסלו תשפ" | 06.12.19
צילום: שטורעם.נט
כינוסי 'הקהל' לקייטנות 'גן ישראל' בקליפורניה ושיקגו

שיתוף פעולה בין ארגוני צבאות השם ו"סי-קידס" הניב שני אירועי הקהל, בסאוט ביי' - קליפורניה, ובשיקגו - אלינוי ● מאות ילדים התכנסו ליום של גאווה יהודית שבו למדו תורה, אמרו פסוקים, וצפו במופע BMX מרהיב ● לכתבה המלאה ותמונות >>>
מערכת שטורעם

שיתוף פעולה בין ארגוני צבאות השם ו"סי-קידס" הניב שני אירועי הקהל, בסאוט ביי' - קליפורניה, ובשיקגו - אלינוי.

500 ילדים התכנסו בפאלו אלטו, קליפורניה ליום של גאווה יהודית, בו למדו תורה, אמרו פסוקים, שרו ואכלו ביחד, וצפו במופע BMX מרהיב.

הרב בער רוזנבלט אירח את הכינוס, והשליח הרב ראלי רזניק הנחה את המעמד. חיה מינץ, מנהלת התכניות בסי-קידס, טסה לקליפורניה להשתתף באירוע ההיסטורי. הילדים השתתפו בהגרלות וזכו בפרסים מיוחדים.

שבוע קודם, כ-300 קייטנים התכנסו בשיקגו. מספר השליח הרב שניאור שיימן, שהכח של שנת הקהל היה מוחשי. הוא מעיד שהוא הוזיל דמעות מהתרגשות כאשר הילדים הכריזו את י"ב הפסוקים ומאמרי חז"ל.

עד כה התקיימו שבעה אירועי הקהל השנה, ועוד 20 נמצאים בשלבי תכנון. 12,000 ילדים השתתפו בכינוס צבאות השם וירטואלי, שאיחד בין כל הקעמפים.

הרב מענדי קוטלארסקי, מנכ"ל חדר 302 של ה'מרכז לענייני חינוך' סיכם: "הרבי הדגיש פעמים רבות את כוחם האדיר של הילדים. בכינוסים הללו הכוח הזה זורם החוצה, ופועל לשנות את העולם".

ד' במנחם-אב תשע"ו