ב"ה מוצאי ש"ק, כ"ג מנחם-אב תשע"ט | 24.08.19
צילום: שטורעם.נט
האיחוד: רשת מחנות הקיץ ■ כל הפרטים נחשפים

בשורת האיחוד: בעוד עשרה ימים תיפתח בתנופה פעילות 'רשת מחנות הקיץ לחיילי צבאות השם – גן ישראל ארץ הקודש', אלפי חיילי צבאות ה' ייהנו מתכנית מלאה, מהנה בגשמיות ברוחניות, עם תכנים חסידיים כשבראשם ההתקשרות לרבי וציפיה לביאת המשיח ● מה מצפה לילדינו? ומה אומרים מנהלי 'רשת מחנות הקיץ' ● כל הפרטים >>>
מערכת שטורעם
'רשת מחנות הקיץ' הינה למעשה 'איחוד' של שבעה עשר מחנות קיץ - קעמפים וקייטנות לילדי אנ"ש ברחבי הארץ, חלקן ותיקות וחלקן נפתחו השנה על ידי רשת מחנות הקיץ.

האיחוד נפתח השנה, בעיצומה של שנת הקהל, כרצון קדשו של הרבי במיוחד בשנה זו, לפעול באופן של התקהלות והתאחדות סביב עניני יראת השם.

במסגרת האיחוד יעסקו כל ילדי אנ"ש המשתתפים ברשת מחנות הקיץ, בנושא חסידי אחד, אותו הם יחוו באמצעות למידה חווייתית, שירים, הצגות ועוד, התכנים יותאמו לגילם של הילדים במחנות הקיץ השונים.

טיולים גדולים ותכניות משותפות יערכו השנה הודות לאיחוד תחת 'רשת מחנות הקיץ'.

במטה רשת המחנות כבר שוקדים חודשים על הכנת התכניות המגוונות, התאמה ותיאום עם מנהלי מחנות הקיץ בשטח, ועבודה על הפן הרוחני והפן הגשמי, על מנת שיהיו, בעזרת ה', בצורה הטובה ביותר.

מנהלי רשת מחנות הקיץ מוסרים שההשקעה היא גדולה ביותר ודורשת מאמצים ודמים מרובים, אך העובדה שבזכות ההשקעה יוכלו אלפי ילדי אנ"ש ליהנות בגשמיות וברוחניות במחנות הקיץ של הרבי - 'גן ישראל – ארץ הקודש', והידיעה שהמוסדות הללו יקרים כל כך לרבי, כפי שדיבר בשיחות קודש ומכתבים רבים, נותנת את הכוח להמשיך ולפעול ביתר שאת וחיות.

מנהלי רשת המחנות, מבקשים להודות לכל מי שתומך ומעודד בגופו, בנפשו ובממונו.

הרב חיים קפלן, מיוזמי האיחוד ויו"ר מחנות הקיץ מסכם את השיחה עמנו: "אנו בטוחים שעוד מעט ממש, נתראה עם הרבי, והרבי ירווה נחת מאלפי 'פירות טובים בגן ישראל', דור ישרים יבורך, חיילים נאמנים בצבא ה' המסורים לענינים של הרבי מתוך שמחה וטוב לבב".
ג' במנחם-אב תשע"ו