ב"ה יום רביעי, כ"ד אייר תשפ"ב | 25.05.22
הקופה החכמה של אמרי שפר ומוצרי חברת אשראיני
הקופה החכמה של אמרי שפר ומוצרי חברת אשראיני צילום: שטורעם.נט
הקופה המהפכנית של חברת אשראיני ● מיוחד

חברת 'אשראיני' פורצת דרך ומחוללת שינוי בעולם התרומות, זאת באמצעות שימוש בתשלומים אוטומטים וניצול טכנולוגיות מתקדמות ● בראיון מיוחד למגזין 'עונג חב"ד' ב'שטורעם' מספר ר' דוד קפלן, מנהל השיווק של החברה, על המהפיכה שעוברת על עולם הצדקה ● איך זה עובד? ומה המחיר המיוחד שקיים למנהלי בתי חב"ד? ● וגם: הטבה משמעותית לגולשי האתר שיצטרפו ללקוחות החברה ● לכתבה המלאה ותמונות >>>
מערכת שטורעם

חברת 'אשראיני' הינה חברה של מספר יזמים אשר הצטרפו במטרה להכניס שינוי בעולם התרומות והצדקה, ע"י שימוש בתשלומים אוטומטים וכרטיסי אשראי וניצול טכנולוגיות מתקדמות.

שוחחנו עם ר' דוד קפלן, מנהל השיווק של 'אשראיני':

אז נתחיל במוצר המהפכני, במה מדובר ואיך זה עובד?

מדובר בקופת צדקה חכמה המאפשרת תרומות באמצעות כרטיס האשראי.

כרגע אנו מציגים שני מודלים עיקריים: קופה המעוצבת בסגנון של קופת צדקה מסורתית, אשר מכילה מסך טאצ' חדשני וקורא כרטיסים מגנטי, קופה זו עמידה וחזקה ומותאמת לאזורים ציבוריים יותר. המודל השני, אותו השקנו ממש לאחרונה, מורכב מטאבלט בעל צג רחב וצבעוני ומעוצב בצורה מודרנית.

כיום ניתן להשיג דרכנו את שני המודלים וזאת על מנת לתת מענה לסגנונות ולצרכים השונים של מוסדות ובתי כנסת בארץ.

מסך הפתיחה מאפשר לנתב את התשלום/תרומה לאופציות שונות כמו למשל: עליות לתורה, קידושים וכו'

הקופה צורכת גישה לרשת תקשורת וכמובן שכלל הנתונים מוצפנים לפי תקן האבטחה המתקדם PCI. כל קופה מקושרת בלינק לאתר עם שם משתמש וסיסמא, דבר המאפשר שליטה מקסימלית ובקרה על התשלומים ומטרותיהם. כמו כן, באתר ניתן להנפיק דוחות שונים ואף קבלות בצורה פשוטה ונגישה.

ומה לגבי הסליקות?

בכדי לאפשר סליקה באמצעות מכשיר פרטי/אפליקציה וכדו', יש לפתוח מסוף באחת מחברות ספקי האשראי בארץ ובמקביל לפתוח מסוף תשתית המשדר את הנתונים לחברת האשראי.

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם חברת 'פלאקארד' המספקת תשתית אשראי רחבה לאלפי בתי עסק בארץ, וב"ה הצלחנו להגיע להסכם מצוין עבור לקוחותינו: פתיחת מסוף במחירים אטרקטיביים במיוחד!

מי שאין באפשרותו לפתוח מסופים מסיבות כאלו ואחרות, אנו נספק לו שירותי סליקה במחירים נוחים.

האם זה מתאים לבתי חב"ד?

בוודאי! במיוחד לבתי חב"ד ייצרנו קופות המעוצבות במיתוג החבד"י המוכר. בתי חב"ד מתאפיינים במבקרים רבים והקופה מאפשרת גם לתרום ביד רחבה וגם לשלם באופן מיידי בצורה נוחה ובטוחה.

ובמיוחד לאחר ההסכם שנסגר ממש לאחרונה בין 'המרכז לעזרי שליחות'  לחברת ויזה כ.א.ל. שלפיו יוכלו בתי חב"ד לקבל ספק אשראי לסליקה תמורת עמלה של 1% בלבד! הדבר משתלם במיוחד משום שניתן לחבר את הקופות שלנו למסוף שברשותם וכך השגנו גם קופה מעוצבת וייצוגית במחירים מצויינים.

איך הקהל הגיב על הקופה הראשונה שהצבתם?

אין ספק שהתגובה הייתה חיובית מאד, מתפללים רבים תרמו אפילו סכומים קטנים על מנת להתנסות במערכת החדשה ויצאו מרוצים. גם מצד הגבאי נשמעו הדים חיוביים כאשר הקופה הרימה את הכנסות בית הכנסת בכ-50% לעומת חודש רגיל ובנוסף סידרה לו את התשלומים בצורה רשמית ומאורגנת.

האם רואים הצלחה? יש ביקוש לדבר כזה במגזר הכללי?

מדובר במוצר חדשני שנותן מענה לצורך רציני מאד. בימינו, עם התפתחות השימוש הנפוץ בכרטיסי אשראי, חייבים פתרון מותאם. המוצר שלנו מביא שינוי מרענן לעולם הצדקה. בנוסף, הניסיון הראה, שהיות ובשימוש בכרטיסי אשראי אין צורך בעודף/כסף קטן, מתפללים לא צוברים חובות והתשלומים מגיעים לגבאי במהירות וביעילות. המטרה שלנו היא לשאוף למודעות שבקופה ניתן לחייב אפילו בתשלום הקטן ביותר-10 אגורות.

איך אפשר ליצור איתכם קשר?


נ
יתן להתקשר למספר: 1-700-708283 או להשאיר פרטים באתר שלנו ואנו ניצור קשר בהקדם.

לסיכום, עולם הצדקה הולך צעד קדימה ומתפתח בכיוון המדיה, מה יקבל מי שיגיע דרך אתר 'שטורעם'?

מי שיגיע דרך הכתבה של 'שטורעם' יזכה להנחה של 100 ש"ח ברכישת קופה ולתנאי הצטרפות אטרקטיביים.

י"א באדר א' תשע"ו
 
 
 
 
 
 
 
 
קופה אלקטרונית, נוחה ונגישה לתרומות
קופה אלקטרונית, נוחה ונגישה לתרומות | צילום: שטורעם.נט