ב"ה יום רביעי, כ" מנחם-אב תשע"ט | 21.08.19
יו"ר ועד כפ"ח ר' שמעון רבינוביץ עם המדליות שהביא במיוחד מניו-יורק
יו"ר ועד כפ"ח ר' שמעון רבינוביץ עם המדליות שהביא במיוחד מניו-יורק צילום: שטורעם.נט
מי יהיו ה'חיילים' המצטיינים שיזכו במדליה מהרבי?

בשבת הקרובה, שבת פרשת יתרו, יתאספו מאות מילדי אנ"ש מכל רחבי הארץ לשבת מיוחדת בכפר חב"ד ● את השבת מקיים ארגון ה'פנסאים - צבאות השם' ● יו"ר ועד כפר חב"ד הרב שמעון רבינוביץ' שחזר היום לארה"ק, הביא איתו מתנה מיוחדת שאותה יקבלו ה'חיילים' המצטיינים, עליהם יכריזו בכנס שיתקיים במוצאי השבת ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
מדליות ל'פנסאים': יו"ר ועד כפר חב"ד הרב שמעון רבינוביץ' חזר היום לכפר חב"ד עם הפתעה מיוחדת לאלפי ילדים 'הפנסאים' שיגיעו בשבת הקרובה להשתתף ב'שבת הפנסאים' השנתית הארצית, שתתקיים בכפר חב"ד.

ל'שטורעם' נודע, כי במהלך פגישתו של הרב רבינוביץ' עם יו"ר המרכז-לעניני-חינוך הרב חיים-יהודא קרינסקי שהתקיימה בסוף השבוע ואשר עליה דיווחנו בהרחבה כאן ב'שטורעם', סיפר הרב רבינוביץ' לרב קרינסקי על פעילות ארגון 'הפנסאים - צבאות השם' שהוא עומד בראשה ואשר מצליחה וכובשת את ילדי אנ"ש בארה"ק ואף ילדי השלוחים ברחבי העולם.

הרב קרינסקי התרגש לשמוע על הפעילויות והחליט להעניק מתנה מיוחדת ונדירה - מדליות שאותן חילק הרבי בל"ג בעומר בשנת תש"נ ותשנ"א. את המדליות ביקש הרבי באופן אישי לייצר על מנת שיוכל לחלקן לילדים ומהן נותרה כמות מצומצת.

את המדליות, כאמור, הביא עמו הרב רבינוביץ' לארה"ק, ובמוצאי השבת הקרובה, בכנס הסיום של הן יוחלקו ל'חיילים' המצטיינים.

מנהל הארגון, ר' שלוימי אזימאוו, הרוח החיה המנשבת מאחורי הפעילות הענפה שעושה הארגון במהלך השנה, אמר בשיחה ל'שטורעם': "השבת הזאת היא השראה. עבור הילדים, החיילים בצבאות השם, השהייה בצוותא למשך שבת שלמה ויותר עם החברים מהסניף ומסניפים אחרים, עם המדריכים והצוות, היא תענוג צרוף, שנותן להם כוח וחיות להמשיך ולהתמיד בפעילות ובלימודים לאורך השנה כולה. במיוחד שהשנה אנו צופים שיא של כ-אלף ילדים.

"ומה הייחודיות של השבת השנה לעומת שנים קודמות, שואלים? אצל הפנסאים כמו אצל הפנסאים, תמיד משדרגים..

"השאיפה הקבועה שלנו, בה אנו משתדלים לעמוד כל הזמן, היא להשתפר ולשפר ולהשביח, בכל התחומים של הפעילות. ואכן, ברוך השם, גם רמת האיכות של השבת תהיה שונה ואיכותית עוד יותר."

ט"ז בשבט תשע"ו