ב"ה יום חמישי, י"א אייר תשע"ח | 26.04.18
לקראת י' שבט - לקראת שבת!

תחת הכותרת 'בית + מלא ספרים', מזמין 'אור החסידות' את ציבור אנ"ש להיות שותפים בהפצת תורתו של הרבי בקנה מידה אדיר ולהשתתף בהגרלה חסרת תקדים ● הזוכה המאושר יזכה בתשלומי משכנתא או שכירות למשך חצי שנה (עד 10,000 ₪ לחודש! = 60,000 ₪!) ובנוסף חבילה ענקית של 100 ספרי חסידות ● כל הפרטים
מערכת שטורעם
כל חסיד עורך הכנה לקראת י' שבט, נעשה רציני יותר, לומד שיחה או/ו מאמר, ומתבונן מהי 'קבלת הנשיאות' הנדרשת ממנו, כל שנה מחדש ובאופן חדש בעילוי אחר עילוי.

יחד עם העבודה האישית, יש לחשוב איך לקשר עוד יהודים, ובפרט לתורתו של הרבי.

אלפי אברכים ובני תורה קוראים מדי שבוע בשבוע את חוברת 'לקראת שבת', שכולה מתוך תורתו של הרבי, בנגלה, בפשוטו של מקרא ובחסידות.

תחת הכותרת 'בית + מלא ספרים', מזמין 'אור החסידות' את ציבור אנ"ש להיות שותפים בהפצת תורתו של הרבי בקנה מידה אדיר ולהשתתף בהגרלה חסרת תקדים על תשלומי בית לחצי שנה (שכירות או משכנתא).

הזוכה המאושר, יזכה בתשלומי משכנתא או שכירות למשך חצי שנה (עד 10,000 ₪ לחודש! = 60,000 ₪!), ובנוסף חבילה ענקית של 100 ספרי חסידות.

השתתפות בהגרלה, היא באמצעות תרומה על סך של 140 ₪ בלבד (4 כרטיסי הגרלה – 300 ₪, 12 כרטיסים – 770 ₪), לפעילות הפצת המעיינות של ארגון 'אור החסידות'.

לדברי הרב אברהם מן, מנהל מכון 'אור החסידות': "ההשתתפות בהגרלה מעניקה הזדמנות חד פעמית להגדיל את ארון הספרים הביתי ב100 ספרי חסידות נוספים, כך שהתמיכה בפעילות הפצת המעיינות גם לקהלים רחבים, תכניס את האור גם לביתכם".

להצטרפות לחץ כאן! או בטלפון – 03-3745979

י' בשבט תשע"ו