ב"ה יום רביעי, כ"ד אייר תשפ"ב | 25.05.22
הפתרון של 'אור החסידות' למצוקת הדיור

ארגון 'אור החסידות', המפיץ את חוברות 'לקראת שבת' ואת 'שיחת היום', יוצא במבצע התרמה חסר תקדים: מסייעים להפצת תורת הרבי ומשתתפים בהגרלה ענקית על תשלומי בית לחצי שנה (!) ובנוסף 100 ספרי חסידות ● כל הפרטים ולינק ישיר להצטרפות >>>
מערכת שטורעם

תורמים וזוכים: מבצע מיוחד שהושק בשבוע שעבר תחת הכותרת 'בית + מלא ספרים', מזמין את הציבור הרחב להיות שותפים בהפצת תורת החסידות ולהשתתף בהגרלה חסרת תקדים על תשלומי בית לחצי שנה (שכירות או משכנתא).

הזוכה המאושר, יזכה בתשלומי משכנתא או שכירות למשך חצי שנה (עד 10,000 ₪ לחודש! = 60,000 ₪!), ובנוסף חבילה ענקית של 100 ספרי חסידות.

ההשתתפות בהגרלה, היא באמצעות תרומה על סך של 140 ₪ בלבד (4 כרטיסי הגרלה – 300 ₪, 12 כרטיסים – 770 ₪), לפעילות הפצת המעיינות של ארגון 'אור החסידות', המפיץ את תורתו של הרבי באלפי עותקים מידי שבת באמצעות חוברות לקראת שבת, ובשנה האחרונה גם מדי יום באמצעות דפי 'שיחת היום'.

לדברי הרב אברהם מן, מנהל מכון 'אור החסידות': "ההשתתפות בהגרלה מעניקה הזדמנות חד פעמית להגדיל את ארון הספרים הביתי ב100 ספרי חסידות נוספים, כך שהתמיכה בפעילות הפצת המעיינות גם לקהלים רחבים, תכניס את האור גם לביתכם".

להצטרפות לחצו כאן!

או חייגו לטלפון – 03-3745979

י"ב בטבת תשע"ו