ב"ה ערב ש"ק, כ"ד מנחם-אב תשפ" | 14.08.20
להרתיע הפושעים. דב הייקינד מדבר למצלמת 'שטורעם'
להרתיע הפושעים. דב הייקינד מדבר למצלמת 'שטורעם' צילום: מאיר אלפסי, שטורעם.נט
חבר בית הנבחרים של ניו-יורק ל'שטורעם': 'להתקין מצלמות בשכונת קראון-הייטס'

חבר בית הנבחרים של ניו-יורק דב הייקינד מדבר למצלמת 'שטורעם' אחרי מסיבת העיתונאים שהתקיימה בשכונת קראון-הייטס בעקבות אירוע הדקירה ● "בבורו פארק ישנן מצלמות שמכסות כל פיסת רחוב וכל תחנת רכבת וזה מרתיע את הפושעים. כך צריך לעשות מעכשיו בקראון הייטס", אמר ● חבר בית הנבחרים התייחס גם להגעתם של אלפים מכל פינה בעולם לכינוס השלוחים ● צפו בווידאו >>>
צוות 'שטורעם' בכינוס השלוחים
חבר בית הנבחרים של ניו-יורק, דב הייקינד, דיבר אמש (רביעי) למצלמת 'שטורעם' מיד עם סיום מסיבת העיתונאים שהתקיימה למרגלות בניין 'צבאות השם' הצמוד למרכז חב"ד העולמי - 770, בעקבות אירוע הדקירה שהתרחש ברחובות שכונת קראון-הייטס ביום שלישי.

"אני מודע לדאגה בעקבות הדקירה, ולכן התאספנו כאן על-מנת לדבר ברורות נגד פשעי השנאה", אמר הייקינד לכתב 'שטורעם' בניו-יורק.

חבר בית הנבחרים התייחס גם להגעתם של אלפים מכל פינה בעולם לכינוס השלוחים: "אני רוצה להרגיע ולומר שמשטרת ניו יורק ושאר זרועות הביטחון יהיו פרוסים בצורה מלא בימים הקרובים הרבה מעבר למקובל".

בסיום דבריו אמר הייקינד כי לא תהיה ברירה וגם בשכונת קראון-הייטס ייאלצו לבצע מהלך דומה לזה שנעשה בשכונת בורו פארק הסמוכה, בעקבות מקרים דומים. "בבורו פארק ישנן מצלמות שמכסות כל פיסת רחוב וכל תחנת רכבת וזה מרתיע את הפושעים. כך צריך לעשות מעכשיו בקראון הייטס וברחובות הסמוכים. לרשת הכל במצלמות אבטחה", אמר.

>>> צפו בווידאו: