ב"ה יום רביעי, כ"ד אייר תשפ"ב | 25.05.22
יו"ר הנהלת הכפר הרב ליפשיץ ור' יוסי גולדברגר, גבאי ביהכנ"ס 'גבעת ליובאוויטש'
יו"ר הנהלת הכפר הרב ליפשיץ ור' יוסי גולדברגר, גבאי ביהכנ"ס 'גבעת ליובאוויטש' צילום: שטורעם.נט
'אסם' תרמה אלפי 'ביסלי' לילדי כפר חב"ד

בשיתוף עם יו"ר הנהלת כפר חב"ד הרב בנימין ליפשיץ, חילקה חברת 'אסם' לילדי הכפר 5,000 חטיפי 'ביסלי' לשמחת תורה ● בנוסף, תרמה החברה חטיפי קרקר להתוועדויות שמחת תורה בבתי הכנסת ברחבי הכפר ● לכתבה המלאה
שטורעם צרכנות
'אסם' ממשיכה להתחבר לילדים חרדים. במבצע חלוקה מיוחד מחיפה בצפון ועד קרית גת בדרום, חולקו למעלה מ-60,000 חטיפי 'אסם' לפעילות עם הילדים בחגים בקהילות שונות בריכוזים חרדיים ברחבי הארץ.

גם בכפר חב"ד, בשיתוף עם יו"ר הנהלת כפר חב"ד הרב בנימין ליפשיץ, חולקו לילדי הכפר 5,000 חטיפי 'ביסלי'. בנוסף, תרמה חברת 'אסם' חטיפי קרקר 'קריספי', אותם חילק ועד הכפר להתוועדויות שמחת תורה בבתי הכנסת.

על פרוייקט החלוקה הכריזו ראשי חטיבת החטיפים ב'אסם' במסיבת עיתונאים מיוחדת שנערכה לאחרונה לרגל השקת מבצע החטיפים הגדול 'עשר עשרים שלושים'.

ליאת קידר, מנהלת פעילות חטיפים ב'אסם', שחשפה לפני הנוכחים את היוזמה המקורית אמרה, כי "חטיפי 'אסם' מלווים את הילדים החרדים בשבתות, בחגים ובכל אירוע משמעותי. אנו ב'אסם' גאים ליזום ולבצע את חלוקת החטיפים לבתי הכנסת עבור הילדים בקהילות השונות, על מנת להנעים את זמנם של הילדים ולחבב עליהם את תפילות החגים עם חטיפי 'אסם'".

ואכן, החל מהימים שקודם לראש השנה ועד לחג סוכות, הסתובבה משאית החלוקה המיוחדת של 'אסם' בעשרות בתי כנסת וקהילות בריכוזים חרדיים מקרית גת ואשדוד בדרום, ועד חיפה וטבריה בצפון כולל בני ברק, ירושלים, מודיעין עילית, ביתר עילית, כפר חב"ד וריכוזים נוספים.
כ"ח בתשרי תשע"ו