ב"ה יום רביעי, כ" מנחם-אב תשע"ט | 21.08.19
צילום: ישראל בליזובסקי
מאות בנות חב"ד בכינוס 'ברוכות הבאות' המרכזי

מאות בנות חב"ד שוהות בימים אלו בחצרות קדשנו, כאשר על אירוחן מופקד זה שנים ארגון 'בנות חב"ד' שעל-ידי 'נשי ובנות חב"ד בארץ הקודש'. בשכונת קראון-הייטס מאורגנות דירות פאר עם מיטות נוחות ומסודרות, שלוש ארוחות מושקעות ומפוארות מדי יום, ומערך שיעורים, התוועדויות ותוכניות. כשבראש ובראשונה - נסיעות מאורגנות לאהל הק'
כתב שטורעם בניו-יורק

מאות בנות חב"ד שוהות בימים אלו בחצרות קדשנו, כאשר על אירוחן מופקד זה שנים ארגון 'בנות חב"ד' שעל-ידי 'נשי ובנות חב"ד בארץ הקודש'. בשכונת קראון-הייטס מאורגנות דירות פאר עם מיטות נוחות ומסודרות, שלוש ארוחות מושקעות ומפוארות מדי יום, ומערך שיעורים, התוועדויות ותוכניות. כשבראש ובראשונה - נסיעות מאורגנות לאהל הק'.

בימים אלו, לאחר שאחרונות האורחות הספיקו להגיע לחצרות קדשנו, קיים 'בנות חב"ד' כינוס 'ברוכות הבאות' למאות האורחות. הכינוס התקיים באולם המפואר של מוזיאון צבאות השם השוכן על-יד 770, סביב שולחנות ערוכים בכל טוב בפאר והדר. בכינוס נשאו דברים השליח הראשי של הרבי למדינת טקסס, הרב שמעון לזרוב והמנהל הרוחני של ישיבת 'חובבי תורה', הרב שלמה שטרנברג. הדוברים האריכו והרחיבו על הזכות של הבנות להיות בד' אמותיו של הרבי, ועל חשיבות ניצול כל רגע. הם גם הרחיבו על חרדת הקודש הדרושה בעת הכניסה אל הרבי, לאהל הק', ועל ההתקשרות הנצחית עם הרבי שנפעלת בכניסה.

רגעים מיוחדים ומרגשים נרשמו בשעה בה נכנסו לאולם התומכים היקרים שבזכותם יכולות מאות הבנות לנסוע לחצרות קדשנו, הדואגים בכל מאודם לרווחת וטובת הבנות האורחות - ר' אברהם לאקשין, ר' שניאור מינסקי ור' שלמה הרשקופ. הבנות פרצו במחיאות כפיים סוערות לקול התודה הנרגשת שהושמעה ברמקול, ולתומכים הוגשה מתנה צנועה שיש בה עד בלי די הערכה.

צפו בגלריה מהאירוע המיוחד.

ט"ו בתשרי תשע"ו