ב"ה יום ראשון, י"ח תמוז תשע"ט | 21.07.19
ליד המטוס
ליד המטוס
על ענני שמיא – בשמי ת"ת חב"ד צבאות מנחם

מבצע חינוכי התקיים בשליש ג' של שנת השמיטה, בתלמוד תורה חב"ד – צבאות מנחם חיפה והקריות. תלמידי הכיתות, חונכו ליישם לא רק את הלכות השמיטה, אלא גם את ערכי השמיטה, ובתוכם: יגיעה בתורה, אהבת ישראל ויראת שמיים. כך נערך "מבצע זהובים" במסגרתו נבחרו שלושת המצטיינים הגדולים במיוחד בשקידה ובהתנהגות. התלמידים מנדי למברג, מנדי שוורצברויט, ומנדי ארנון הם שזכו בטיסה בשמי הארץ, שיצאה היום, יום שישי פרשת כי תצא, משדה התעופה בחיפה. את התלמידים הזוכים ליווה לשדה התעופה מרכז הטיולים בת"ת המחנך הרב ירון אברהם
מערכת שטורעם

מבצע חינוכי התקיים בשליש ג' של שנת השמיטה, בתלמוד תורה חב"ד – צבאות מנחם חיפה והקריות. תלמידי הכיתות, חונכו ליישם לא רק את הלכות השמיטה, אלא גם את ערכי השמיטה, ובתוכם: יגיעה בתורה, אהבת ישראל ויראת שמיים. כך נערך "מבצע זהובים" במסגרתו נבחרו שלושת המצטיינים הגדולים במיוחד בשקידה ובהתנהגות. התלמידים מנדי למברג, מנדי שוורצברויט, ומנדי ארנון הם שזכו בטיסה בשמי הארץ, שיצאה היום, יום שישי פרשת כי תצא, משדה התעופה בחיפה. את התלמידים הזוכים ליווה לשדה התעופה מרכז הטיולים בת"ת המחנך הרב ירון אברהם.

מנהל פעילות צבאות השם בת"ת הרב שלומק'ה בר–זוהר אירגן הפסקת עשר פעילה במגרש הספורט שכללה מסדר, אמירת הפסוקים, ותקיעה בשופר ע"י המנהל הרב יוסף אברהם פיזם.

המבצע הלימודי שתוכנן על ידי הרב פנחס פיזם, רכז לימודי אחה"צ, הרב שמואל גלייזר, רכז זה"ב וסגן המנהל הרב משה אסולין, הגיע לשיאו כאשר הרב אסולין תיאם שהטיסה תעבור מעל שמי הת"ת, לקול התפעלותם של ילדי הת"ת אשר נופפו בידיהם לשלום, מתוך ציפיה לטוס לרבי לשנת הקהל, ומה טוב עם ענני שמיא לבית המקדש השלישי.

 

ט"ו באלול תשע"ה