ב"ה מוצאי ש"ק, כ"ג מנחם-אב תשע"ט | 24.08.19
ועידת המחנכים בשנה שעברה
ועידת המחנכים בשנה שעברה
ועידת המחנכים: האלבום המיתולוגי יחולק למשתתפים

מאות המחנכים המשתתפים השנה בוועידת המחנכים, יחוו את הועידה הראשונה שהתקיימה בשנת "הקהל" לפני ז"ך שנים. מארגני הוועידה משחזרים את כינוסי הקהל הראשונים של המחנכים והילדים בשנת תשמ"ח, ויעניקו לכל משתתף בוועידה שי את הדיסק המיתולגי "צלילי הקהל" שהיה עד היום בפורמט של קלטת והופק מחדש על גבי דיסק במיוחד לועידת המחנכים
מערכת שטורעם
מאות המחנכים המשתתפים השנה בוועידת המחנכים, יחוו את הועידה הראשונה שהתקיימה בשנת "הקהל" לפני ז"ך שנים. מארגני הוועידה משחזרים את כינוסי הקהל הראשונים של המחנכים והילדים בשנת תשמ"ח, ויעניקו לכל משתתף בוועידה שי את הדיסק המיתולגי "צלילי הקהל" שהיה עד היום בפורמט של קלטת והופק מחדש על גבי דיסק במיוחד לועידת המחנכים השנתית לקראת שנת הקהל הבעל"ט.

הדיסק צלילי הקהל בעיבודו וניצוחו של מר ישראל אידלסון בביצוע מקהלת "צבאות השם" של ילדי ת"ת תורת אמת בירושלים, אותם ילדים שהיו הם אבות לילדים וחלקם מחנכים המשתתפים בוועידת המחנכים.

גולת הכותרת של וועידת המחנכים היא ללא ספק ערב ההצדעה למחנכים המשלב ערכי חינוך בחוויה כלל חושית, שתכלול ברכות רבנים, מקהלת הילדים של חיידר אידיש אהלי מנחם חב"ד בביתר בשיר "הקהל" , וטקס הרול קול במעמד נציגי כל מוסדות החינוך של חב"ד מכל רחבי הארץ.

הרב נפתלי רוט יו"ר הוועידה מדווח על רישום שיא תפוסה מלאה בכל חדרי המלון וסגירת ההרשמה, עקב כך מורים רבים שלא הצליחו לתפוס מקום לאירוח מלא בוועידה נרשמים לאירוח ללא לינה ובלבד לא להחמיץ את השבת אחים הנפלא של הוועידה שקנתה לה שם בכל העולם. 
  
ה' במנחם-אב תשע"ה