ב"ה מוצאי ש"ק, כ"ג מנחם-אב תשע"ט | 24.08.19
הרב רוט עם הרב ירחמיאל בנימינסון
הרב רוט עם הרב ירחמיאל בנימינסון
הרב ירחמיאל בנימינסון בביקור במרכז החינוכי חסידותי

היום נפגשו הרב ירחמיאל בנימינסון יו"ר צבאות השם העולמי הנמצא בביקור בארץ עם ידידו הותיק הרב נפתלי הכהן רוט יו"ר המרכז חינוכי חסידותי ● המפגש התקיים בלשכתו של הרב רוט בירושלים, בין שני האישים קיים קשר ידידותי הדוק שנים רבות והשניים עומדים בקשר רציף בהתייעצויות בענייני חינוך ופעילות צבאות השם בארץ ובעולם
מערכת שטורעם

היום נפגשו הרב ירחמיאל בנימינסון יו"ר צבאות השם העולמי הנמצא בביקור בארץ עם ידידו הותיק הרב נפתלי הכהן רוט יו"ר המרכז חינוכי חסידותי.

המפגש התקיים בלשכתו של הרב רוט בירושלים. בין שני האישים קיים קשר ידידותי הדוק שנים רבות והשניים עומדים בקשר רציף בהתייעצויות בענייני חינוך ופעילות צבאות השם בארץ ובעולם.

במהלך הפגישה קיבל הרב בנימינסון סקירה על ההיערכות לקראת ועידת המחנכים ועל הפעילות בקרב מוסדות חב"ד בארץ, הרב בנימיסון הציג בפני הרב רוט חומר עשיר ורב ערך שיצאו לאור בשנה האחרונה מצבאות השם. בין השאר הציג הרב בנימיסון בפני הרב רוט את הסידור המבואר החדש לילדים במהדורה מפוארת, את המהדורה החדשה והמורחבת של סדרת הספרים "הרבי מדבר לילדים" , חוברות לימוד על שמיטה ועוד כתבי עת לילדים ערוכים בטוב טעם.

כידוע, הרבי אישר את מינויו של הרב רוט כיו"ר צבאות השם בארץ ע"י צעירי אגודת חב"ד בראשות הרב יוסף יצחק הכהן אהרונוב וסגנו לשעבר הרב נחום כהן ז"ל ואף הודיע להנהלת צאגו"ח על השתתפות במחצית משכרו החודשי של הרב רוט.

ז' בתמוז תשע"ה