ב"ה יום ראשון, י"ח תמוז תשע"ט | 21.07.19
הבנים של הרבי. מראות כנס ההכנה הארצי בכפר חב"ד
הבנים של הרבי. מראות כנס ההכנה הארצי בכפר חב"ד צילום: יואל בלניצקי
הילדים של הרבי הבטיחו: "לא ננוח ולא נשקוט"

אלפי 'חיילי צבאות השם' מכל רחבי הארץ התאחדו לשעתיים של התעוררות ותפילה לקראת יום ההילולא של הוד כ"ק אדמו"ר זי"ע בג' בתמוז ● האירוע התקיים ביוזמת ארגון הילדים החב"די 'הפנסאים - צבאות השם' ברחבת בניין אגודת חסידי חב"ד - 770 בכפר חב"ד ● לכתבה המלאה וגלריית תמונות
מערכת שטורעם

ביום חמישי האחרון, ראש חודש תמוז, התכנסו ברחבת בניין אגודת חסידי חב"ד - 770 בכפר חב"ד, אלפי 'חיילי צבאות השם' מכל רחבי הארץ, לשעתיים של התעוררות ותפילה לקראת יום ההילולא של הוד כ"ק אדמו"ר זי"ע בג' בתמוז.

בכנס, שנערך ביזמת ארגון 'הפנסאים - צבאות השם', צפו החיילים בהקרנה בלעדית בסיפור אישי אמתי שעובד לסרט - המספר את סיפורה של נשמה תועה שהרבי השיב מעוון, וקיבלו החלטות טובות יחד עם שלוחים צעירים מסביב לעולם, שהשתתפו באירוע בשידור-חי.

את הערב המרומם ליוותה מקהלת הפנסאים, במחרוזות ניגוני געגועים ואמונה, וכן הוקרן קליפ וידאו בהפקת "הפנסאים", בהשתתפות הזמר החסידי בני פרידמן ומקהלת 'הפנסאים'.

במהלך הכנס נאמו בפני הילדים: הרב מאיר אשכנזי, מרא דאתרא דכפר חב"ד - שהסביר לילדים כמה גדול הכוח שהפקיד הרבי בידיהם ועל האחריות הרבה שהם נושאים; הרב זאב סלאווין, יו"ר מוסדות "אור שמחה" - שסיפר על החיבה המיוחדת שרחש הרבי לחיילי צבאות השם; והרב נפתלי ליפסקר, מנהל אגף הסניפים בצאגו"ח - שדיבר על המציאות המוחשית של "זרעו בחיים" וההתמסרות של החסידים בימינו להפצת המעיינות.

האירוע נחתם בהבטחה המשותפת של כלל החיילים: לא ננוח ולא נשקוט ונעשה כל שביכולתנו כדי להביא את משיח צדקנו ולהתראות שוב עם הרבי!

צפו בגלריית התמונות מהמעמד המרגש מאת צלם האירוע: יואל בלניצקי >>>

ה' בתמוז תשע"ה