ב"ה יום רביעי, כ"ד שבט תשפ" | 19.02.20
חנוכת בית הכנסת החדש
חנוכת בית הכנסת החדש
יהוד: בית הכנסת חדש בבית אפריקה ישראל

בליל חג הפורים חגגו בקריאת הסביונים לא רק את נס פורים, אלא גם את חנוכת בית הכנסת החדש לקהילת מקורבי בית חב"ד בשכונה בבית אפריקה ישראל הממוקם במרכז קרית הסביונים ביהוד ● את המזוזה המרכזית קבע אורח הכבוד ר' לוי לבייב שהגיע להשתתף בחגיגה יחד עם מנכ"ל אפריקה ישראל מר אברהם נובוגרובסקי
מערכת שטורעם
בליל חג הפורים חגגו בקריאת הסביונים לא רק את נס פורים, אלא גם את חנוכת בית הכנסת החדש לקהילת מקורבי בית חב"ד בשכונה בבית אפריקה ישראל הממוקם במרכז קרית הסביונים ביהוד, בראשות השליח הראשי הרב שמעון ויינר.

עבור חברי הקהילה היה מרגש לראות את הבית החדש שבנוי ברוב פאר והדר, כשאת מירב תשומת הלב קיבל ארון הקודש המהודר שנבנה על ידי 'מתניה - מוצרים לבית כנסת' בניהולו של האמן החב"די ר' מאיר טורקוב.

את המזוזה המרכזית קבע אורח הכבוד ר' לוי לבייב שהגיע להשתתף בחגיגה יחד עם מנכ"ל אפריקה ישראל מר אברהם נובוגרובסקי שסייע רבות לפתיחת בית הכנסת.

לאחר קביעת המזוזה עבר ר' לוי לבייב לפני התפילה לתפילת ערבית ואת מגילת אסתר קרא בנעימות מיוחדת הבעל קורא הרב יצחק ברכהן מכפר חב"ד.

לאחר קריאת המגילה נשאו דברים רב בית הכנסת השליח הרב שמואל וולף, וראשת העיר הגב' יעלה מקליס שהשתתפה בקריאת המגילה יחד עם בני משפחתה.

בית הכנסת הנושא את השם 'בית הכנסת של כולם' יהיה פעיל בשבתות ובימי השבוע וישמש את גם הקהילה המקומית וגם את באי הבניין.

ט"ו באדר תשע"ה