ב"ה יום ראשון, י"ח חשוון תשפ"ב | 24.10.21
אריאל בצפת: "אסייע לפעילות הקודש בהנחלת ערכי היהדות"

במסגרת הסיור בצפת קיים השר אורי אריאל מפגש היערכות לשלג, סייר במוזיאון אוצר הסת"ם ונפגש עם ראשי קהילת חב"ד כחלק מההיערכות לשלג ערך שר הבינוי אורי אריאל סיור בעיר צפת ושמע סקירה מקיפה על ההיערכות לסופת השלגים ● לכתבה המלאה
מערכת שטורעם

במסגרת הסיור בצפת קיים השר אורי אריאל מפגש היערכות לשלג, סייר במוזיאון אוצר הסת"ם ונפגש עם ראשי קהילת חב"ד כחלק מההיערכות לשלג ערך שר הבינוי אורי אריאל סיור בעיר צפת ושמע סקירה מקיפה על ההיערכות לסופת השלגים.

הביקור נפתח במפגש שקיים השר עם ראש העיר אילן שוחט ומנהל מחוז צפון במשרד הבינוי שלמה פיבלוביץ.

במהלך פגישת העבודה קיבל השר סקירה מקיפה על היערכות העירייה ומשרד הבינוי לשלג. השר אורי אריאל אמר כי משרדו ערוך לסייע לרשויות בכל התחומים הרלוונטיים למשרד, כאשר גם העיר צפת תזכה לסיוע משרד הבינוי, וזאת במטרה שגם האוכלוסיות החלשות יותר יזכו לסיוע בסערה ולאחריה.

בהמשך ביקר שר הבינוי במוזיאון אוצר הסת"ם בעיר, שם קיבל את פניו מנהל מוסדות חב"ד בצפת, השליח הרב חיים קפלן. השר ערך סיור מודרך במוזיאון, תוך צפייה במיצג אורקולי, כשהוא מביע את התפעלותו מהסיור המרתק. "המסע בעקבות האותיות והגווילים שמרכיבים את ספר התורה, חשוב ומסוגל להנחיל ולהמחיש היטב את העבודה הרבה והקדושה שמרכיבה את ספר התורה".

בסיור השתתפו גם: הרב שלמה רסקין מנכ"ל מוסדות 'בית חנה' בצפת, הרב יוסף חיטריק מנהל סמינר 'בית חנה', הרב שאול לייטר מנכ"ל 'אסנט', , הרב יורם מעודה מנהל 'כולל חב"ד' צפת והרב שניאור ליפסקר מנכ"ל מוסדות חנוך לנער.

בהמשך סייר השר גם במוסדות חב"ד בעיר שם התקיים דיון עם ראשי הקהילה על ההתפתחות של חב"ד בעיר ועל צרכיה למען המשך ההתפתחות.

שר הבינוי אורי אריאל אמר לנוכחים: "התרשמתי והתפעלתי מפעילותכם הענפה בעיר כשהינכם משמשים אחד מעמודי התווך היציבים בעיר צפת. אני מתכוון לסייע בעדכם להמשיך בפעילות החשובה שלכם לקירוב הלבבות והנחלת ערכי התורה והיהדות". 

י"ז בטבת תשע"ה