ב"ה מוצאי ש"ק, כ"ג מנחם-אב תשע"ט | 24.08.19
פעילויות לכל הגילאים בלוד
פעילויות לכל הגילאים בלוד צילום: שטורעם.נט
שרשרת פעילות של אור בלוד ע"י 'שיתוף לקהילה'

'שיתוף לקהילה לוד' יחד עם המרא דאתרא הרה"ג הרב ברוך בועז יורקוביץ ויחד עם חברי שיתוף לקהילה ר' יוסי לויטין ור' יחיאל ברג ובליווי צמוד של הרב המלווה את הארגון הרב אריק קדם מסכימים חודש עמוס בפעילות משולב בפעילות להפצת המעיינו לרווחת תושבי לוד ותושבי שכונת חב"ד בלוד ● סיקור מקיף, תמונות
מערכת שטורעם

 

 

 

 

 

'שיתוף לקהילה לוד' יחד עם המרא דאתרא הרה"ג הרב ברוך בועז יורקוביץ ויחד עם חברי שיתוף לקהילה ר' יוסי לויטין ור' יחיאל ברג ובליווי צמוד של הרב המלווה את האירגון הרב אריק קדם מסכימים חודש עמוס בפעילות משולב בפעילות להפצת המעיינו לרווחת תושבי לוד ותושבי שכונת חב"ד בלוד.

החודש החל בסיום הרמב"ם שעשינו יחד עם ישיבת תומכי תמימים לוד שהתקיימה בהיכל התרבות בלוד ברוב עם והדרת מלך השתתפו כ- 450 איש כ"י.

את האירוע הנחה בטוב טעם הרב מנחם קעניג מישיבת תומכי תמימים לוד.

כיבדו את המעמד: הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו שבירך את הקהל, רב העיר הרב נתן אורטנר שסיים את הרמב"ם, רב קהילת חב"ד לוד הרב ברוך בועז יורקוביץ שהתחיל את הרמב"ם, רב הגרעין התורני הרב סמט, ראש ישיבת תומכי תמימים לוד הרב קעניג. השליח הרב נחמיה שמרלינג מכפר יונה סיפר על חיי השליחות, וד"ש מכינוס השלוחים הביא סגן ראש העיר מר יוסף חיים הרוש. כמו כן נכחו מנכ"ל העייריה מר אהרון אטיאס, חבר המועצה מחזיק תיק תרבות תורנית מר עמיחי לנגפלד.

את הערב ליווה הזמר שמחה פרידמן שהרקיד והלהיב את הקהל .אירועי חנוכה:

האירוע בנר ראשון, שהתקיים לכל הקהילה בבית הכנסת בית אריה בשכונת חב"ד השתתפו כ- 450 ילדי צבאות השם בהנחיית ר' שמריהו הלל.

הילדים התברכו מרב קהילת חב"ד הרב ברוך בועז יורקוביץ ונהנו מהצגת לתפוס את האור של תאטרון לב השמים.

בהמשך ערבי החנוכה מידי יום ביומו יחד עם פעילי חב"ד והאחראי ר' חיים אוחיון וביחד עם שיתו"ף לקהילה יצאה שיירת האור להאיר את העיר לוד ואת העיר רמלה בשמחת החג ובפרסומי ניסא.

ובאירוע שמסכם את החג בנר שביעי של חנוכה שהתקיים אתמול, חגגנו סיום הרמב"ם לילדים עם מסיבת חנוכה יחד עם שלומי וסתם בתוכנית מרתקת, השתתפו כ- 550 ילדים והורים. כיבד בנוכחותו: חבר המועצה ומחזיק תיק תרבות תורנית עמיחי לנגפלד.

הילדים אמרו פסוקים ונהנו מהצגת שלומי וסתם.

תושבי השיכון מבקשים להודות: לראש העיר עו"ד יאיר רביבו , לסגן ראש העיר מר יוסי הרוש, למחזיק תיק תרבות תורנית חבר המועצה מר עמיחי לנגפלד , לרשת המתנסים לאבי גיל ולאורית עופר . לגבאי בית הכנסת בית אריה , לפעילי חב"ד ותודה מיוחדת למנהל חנות הצעצועים כפר השעשועים מר משה דבשה על תרומתו להצלחת אירועי חנוכה. וגם לאחראים של שיתו"ף לקהילה שעושים למען הכלל והציבור כולו ליוסי לויטין ויחיאל ברג.


 

ז' בטבת תשע"ה