ב"ה מוצאי ש"ק, כ"ג מנחם-אב תשע"ט | 24.08.19
מיזם מיוחד לילדי השלוחים מבית 'הפנסאים'

ארגון 'הפנסאים - צבאות השם' מודיעים על פתיחת התכנית המהפכנית עבור ילדי השלוחים ברחבי העולם (דוברי עברית) לשנה"ל ה'תשע"ה. פעילות "הפנסאים" - במיזם משותף עם "השלוחים אופיס" ● כל הפרטים
מערכת שטורעם

ארגון 'הפנסאים - צבאות השם' מודיעים על פתיחת התכנית המהפכנית עבור ילדי השלוחים ברחבי העולם (דוברי עברית) לשנה"ל ה'תשע"ה. פעילות "הפנסאים" - במיזם משותף עם "השלוחים אופיס". 

במסגרת זו יוצעו 2 תוכניות לילדי השלוחים:

מנוי משפחתי - תכנית מנויים אינטרנטית למגזין השבועי "פנסאים צעירים" ותכנית הוידאו "מ'זאגט לחיים" וכן תכנית לימוד מיוחדת במינה - במסגרת התכנית - יקבל כל 'פנסאי' חומרי לימוד מגוונים, מגוון מבצעים תקופתיים, אירועים וכנסים וירטואליים בהשתתפות חברים פנסאים-שלוחים צעירים נוספים מרחבי תבל.

הפנסאים השלוחים המנויים בתכנית לימוד יזכו גם לתכנית בלעדית: התוועדות חסידית סוחפת ומרתקת, דו-שבועית עם 'משפיע' אישי, שתוסיף לילדכם ולחבריו המון הווי ותוכן חסידי אקטואלי.

כמו"כ תוצע למעוניינים תכנית אטרקטיבית נוספת: חברותא אישית של ילדכם עם בן של שליח מנקודה אחרת בשדה השליחות. עבור פעילות זו אנו שוקדים כל הזמן על הפקת עוד ועוד תכני וחומרי לימוד מתאימים (מתחילים עם הלכות פסח - ולילדים ניתנת אפשרות לרכוש ידע רב ומגוון בהלכות יסודיות, בדרך מהנה ומעניינת).

במשרד 'הפנסאים' מבקשים מהשלוחים להזדרז ולהבטיח את מקום ילדיכם בפעילות. מספר המקומות מוגבל.
 
לפרטים מלאים אודות התכנית ולרישום הקליקו כאן!
 
לעזרה ובירורים ניתן לפנות ל:

אורי:
13477707305+ whatsapp/פלאפון.
072.224.3959 - פלאפון.
- בין השעות: 10:00 - 14:00 שעון ניו יורק -

בעריש:
באמצעות הwhatsapp-: בפל' מספר - 19173288426+
או במספר - 058.770.8247

ו' בטבת תשע"ה