ב"ה יום רביעי, כ"ד אייר תשפ"ב | 25.05.22
המשלחת של עיריית פריז, בביקור ניחומים בבית מש' אזימוב
המשלחת של עיריית פריז, בביקור ניחומים בבית מש' אזימוב
ראש עיריית פריז: "כל העיר אבלה" ● תיעוד

ביקור ניחומים ממלכתי >>> אמש הגיעה ראש העיר של פריז הגב' אן הידאלגו לנחם את משפחת השליח הרב שמואל אזימוב ע"ה ● היא הדגישה בדבריה את ההשפעה התרבותית החשובה של המנוח על פיתוח וקידום העיר ויושביה, בין היתר על ידי הקמת רשת מוסדות החינוך, והשפעת 'רבי מולע' ע"ה על כ"כ הרבה יהודים ובכלל על תושבי העיר ● ראש העיר שהגיעה מלווה על ידי הרב חיים ניסנבוים והרב לוי מטוסוב הוסיפה: "איבדנו אדם יקר, אדם אציל, איש חשוב. כל העיר אבלה"
כתב שטורעם באירופה

אמש הגיעה ראש העיר של פריז הגב' אן הידאלגו לנחם את משפחת השליח הרב שמואל אזימוב ע"ה.

היא הדגישה בדבריה את ההשפעה התרבותית החשובה של המנוח על פיתוח וקידום העיר ויושביה, בין היתר על ידי הקמת רשת מוסדות החינוך, והשפעת 'רבי מולע' ע"ה על כ"כ הרבה יהודים ובכלל על תושבי העיר. ראש העיר שהגיעה מלווה על ידי הרב חיים ניסנבוים והרב לוי מטוסוב הוסיפה: "איבדנו אדם יקר, אדם אציל, איש חשוב. כל העיר אבלה".

הרב ניסנבוים המשמש דובר של 'בית ליובאוויטש' ונמצא בקשרים עם לשכתה של ראש העיר הגב' הידלגו הדגיש את חשיבות ההמשכיות, והרצון של המשפחה ובני הקהילה להתגייס להגדלת ופיתוח מוסדות החינוך, בתי חב"ד, ומרכזים קהילתיים בכל רובעי העיר: "בנינו וביססנו את פריז, וביחד נמשיך ונגביר".

גב' הידאלגו, שהגיעה למקום מלווה בנשיא רובע ה-19 מר פרנסואה דגנואה, הביעה את תנחומיה ואת הוקרת העיר כולה למשפחת אזימוב על כל ענפיה. הביקור התאפשר הודות לסיוע של מר פטריק קלוגמן.

י"ח בחשוון תשע"ה
 
 
ראש העיר מאזינה לדבריו של הרב קוטלרסקי, ברקע הרב לוי מטוסוב
ראש העיר מאזינה לדבריו של הרב קוטלרסקי, ברקע הרב לוי מטוסוב