ב"ה יום חמישי, כ"ד תמוז תשפ" | 16.07.20
ל"ג בעומר במושבה מגדל
ל"ג בעומר במושבה מגדל
אלפים בכינוס ענק ומושקע במושבה מגדל

קהל רב, ממגדל, טבריה, והאזור כולו, ביחד עם אורחים רבים שהגיע לאזור הצפון, זרם למגרש הגדול מיד בצאת השבת, לאירוע מושקע ומיוחד הנחגג זה למעלה מחצי יובל שנים במושבה מגדל, בראשות השליח הרב שמואל גרוזמן ● לצד 'שרשרת הלבבות' עלה לבמה גדול הזמר המזרחי חיים ישראל ובהמשך נהנה הקהל ממופע קרקס עוצר נשימה ● ל"ג בעומר במגדל
מערכת שטורעם

 

 

קהל רב, ממגדל, טבריה, והאזור כולו, ביחד עם אורחים רבים שהגיע לאזור הצפון, זרם למגרש הגדול מיד בצאת השבת, לאירוע מושקע ומיוחד הנחגג זה למעלה מחצי יובל שנים במגדל.

התכנית המרשימה נפתחה בהדלקת מדורת ענק על ידי נכבדי הקהילה.

לאחר אמירת 12 הפסוקים של ילדי צבאות ה' מגדל, נגשה ילדה קטנה, חיילת בצבאות השם וריגשה את ההמונים בקריאת מכתב מיוחד להקב"ה ופניה נרגשת לשלוח לנו את משיח צדקנו.

בשליחת המכתב מתכבד מנהל המתנ"ס כשהקהל הרב נושא עיניו לשמים והמכתב מתרומם כלפי מעלה בליווי זיקוקי דינור שהאירו את השמים דקות ארוכות.

המנחה ר' משה חמו, מרתק את הקהל במופע "מצא את האוצר", למרות הקהל הרב שישב באירוע הצליחו לחבר שרשרת ארוכה של למעלה מאלף לבבות (!).

עם שרשרת הלבבות עולה לבמה גדול הזמר המזרחי חיים ישראל, ומלהיב את ההמונים בשירי שמחה ונשמה.

בהמשך נהנה הקהל ממופע קרקס עוצר נשימה שהפעלולן עולה ויורד על חבל דק עם שלל חפצים לקול תשואות הקהל.

האירוע מסתיים בהגרלה ענק על שלל פרסים ועל אופניים חשמליות, כאשר הזוכה ניגש בהתרגשות ומודה לרב שמואל גרוזמן: "מעתה יהיה לי קל יותר לבא למניינים ולשיעורי תניא בבית חב"ד", אמר הזוכה הנרגש.

העובדה שלמחרת יום הלימודים התקיים כרגיל, לא מנע מהקהל הרב על כל גווניו לקחת חלק באירוע שכבר שמו יצא למרחקים וליהנות עד השעות הקטנות של הלילה.

כ"א באייר תשע"ד