ב"ה יום רביעי, כ" מנחם-אב תשע"ט | 21.08.19
ח"כ רותם מתפלל באוהל
ח"כ רותם מתפלל באוהל צילום: שטורעם
ח"כ דוד רותם: ביקור אישי באהל ובחדר היחידות הק'

חבר הכנסת דוד אייזיק רותם, יו"ר ועדת החוקה חוק ומשפט, וח"כ מטעם סיעת הליכוד-ביתנו, בביקור ממלכתי בחצרות קודשינו ● הוא נלווה אל שר החוץ מר אביגדור ליברמן בעת מסעו המדיני החשוב בארצות הברית, והקדיש יום שלם להשתטח על ציונו הק' של הרבי בערב י"א ניסן ולבקר בבית חיינו ● שטורעם מביא לכם סיקור מלא וגלריית ענק מהביקור בליווי האישי של העסקן החב"די ר' לוי יצחק אדרעי, ובאירוחו של ר' זלמן דוכמן מכולל חב"ד, יחד עם אגף ביקורי האח"מים של המרכז לעניני חינוך
כתב שטורעם בארה"ב

 

שר החוץ של מדינת ישראל מר אביגדור ליברמן שוהה כעת בעיצומו של מסע מדיני חשוב וקריטי, אליו נלווה חבר הכנסת דוד רותם מסיעתו.

 

 

הוא הקדיש יום שלם לביקור בחצרות קודשינו, מלווה בעסקן החב"די בעל קשרים הדוקים בלשכת שר החוץ ר' לוי יצחק אדרעי מכפר חב"ד.

 

הם ביקרו יחדיו באהל הק', שם השתטח רותם בציונו הקדוש של הרבי ערב יום הבהיר י"א ניסן, ופגש את מזכירו של הרבי הרב ירחמיאל בנימין הלוי קליין לשיחה.

 

גם בקראון הייטס, ביקר בבית חיינו 770, בחדרו הק' של הרבי בהשתדלותם של המשב"קים הרב שלום גאנזבורג והרב חיים ברוך הלברשטם. ואחר כך פנה לסייר בקומת הכניסה, ובחדר השידורים המיתולוגי של WLCC.

 

משם פנה לסיור מודרך בספריית אגודת חסידי חב"ד, ספרייתו של הרבי, על ידי הספרן הראשי ר' שלום בער לוין. במוזיאון צבאות השם הסמוך, וגם במשרדי חברת המדיה החב"דית JEM שם קיבל הדרכה מליאה מפיו של ר' מענדל גואריה.

 

אנשי JEM הכינו לו הפתעה בדמות קטע וידאו מיוחד, בו הוא נראה עובר ליד הרבי בעת חלוקת הדולרים, וכן גלריית תמונות מהביקור. דבר שריגש אותו עד דמעות. תמונה ממוסגרת וקטעי הוידאו הוענקו לו במתנה עם צאתו.

 

אל הביקור התלווה גם השליח ר' שניאור זלמן דוכמן, בנו של ר' שלום דוכמן מנהל כולל חב"ד, והאירוח היה בשיתוף פעולה עם אגף אירוח האח"מים בחצרות קודשינו של המרכז לעניני חינוך.

 

מידי המל"ח אגף 302 קיבל עותק ממהדורת השלוחים של ספר התניא, שהודפס בעת 'כינוס השלוחים העולמי', והוא סיפר ברגש רב על ההיחשפות האישית שלו במסגרת תפקידיו הציבוריים והממלכתיים, בעבודת הקודש שאין לה אח ורע, של שלוחי הרבי בכל קצווי תבל.

 

 

י"א בניסן תשע"ד