ב"ה יום שני, ט' סיון תשפ" | 01.06.20
ביקור מנהלי בתלמוד תורה חב"ד עמנואל

ילדי ת"ת חב"ד עמנואל, אירחו את מנהלי החמ"ד בשומרון בראשות המפקח הכולל ר' אהרון אדלר ● במהלך הביקור השתתפו המנהלים באופן פעיל ב'סדר ניגונים' המתקיים אחת לשבוע לכל תלמידי הת"ת, צוות המנהלים והמפקח לא יכלו להישאר אדישים לנוכח השמחה פורצת הגדר של תלמידי הת"ת ונסחפו אל תוך מעגלי הריקודים בניגוני השמחה לחודש אדר ● פרויקט ייחודי המורכב מתצוגת ציורים, עבודות ומוצגים הקשורים למבצעי הרבי, מעשה ידי התלמידים הוצג בפני המנהלים שהביעו את התפעלותם מהיצירתיות והמקוריות והעמיקו את ידיעותיהם במבצעי הרבי
מערכת שטורעם
ילדי ת"ת חב"ד עמנואל, אירחו את מנהלי החמ"ד בשומרון בראשות המפקח הכולל ר' אהרון אדלר.

במהלך הביקור השתתפו המנהלים באופן פעיל ב'סדר ניגונים' המתקיים אחת לשבוע לכל תלמידי הת"ת, תוך שימת דגש על ניגוני שמחה וריקודים מתחילת חודש אדר בהתאם להוראת הרבי. צוות המנהלים והמפקח לא יכלו להישאר אדישים לנוכח השמחה פורצת הגדר של תלמידי הת"ת ונסחפו אל תוך מעגלי הריקודים בניגוני השמחה לחודש אדר.

פרויקט ייחודי המורכב מתצוגת ציורים, עבודות ומוצגים הקשורים למבצעי הרבי, מעשה ידי התלמידים הוצג בפני המנהלים שהביעו את התפעלותם מהיצירתיות והמקוריות והעמיקו את ידיעותיהם במבצעי הרבי.

רב קהילת חב"ד, הרה"ח חיים קיז'נר ברך את האורחים הנכבדים וציטט בדבריו את משנת הרבי בנושא החינוך ברוח החסידית.
מפקח ביה"ס שנשא את דבריו, ציין את הלהט החסידי והאור המיוחד הקורן מפניהם של התלמידים. "ניכר כי אלו הם חיילי צבאות השם הגורמים לקידוש השם בהתנהגותם בדיבורם ובמעשיהם".

המנהלים סיימו את הביקור שהותיר עליהם רושם עז, לא לפני שהודו נרגשות למנהל הת"ת הרב טוביה חבקין ולצוות המחנכים והתלמידים על קבלת הפנים החמה והלבבית שזכו לה.
כ"ג באדר א' תשע"ד