ב"ה יום רביעי, ז' תמוז תשע"ח | 20.06.18
האולם בו ייערך הבאנקעט השנה
האולם בו ייערך הבאנקעט השנה
חשיפה: המיקום החדש של ה'באנקעט' בכינוס השלוחים

בצהרי היום (שני) שעון ניו יורק, נפתחה ההרשמה המקוונת לכינוס השלוחים העולמי לשנת ה'תשע"ד ● יחד עם פתיחת ההרשמה לכינוס שיתקיים בעוד חודש ימים בדיוק, ניתן לחשוף את המיקום החדש של האולם בו ייערך מעמד הנעילה ואירוע השיא של כינוס השלוחים, ה'באנקעט' העוצמתי בהשתתפות למעלה מחמשת אלפים איש, השלוחים של כ"ק אדמו"ר זי"ע מכל רחבי תבל ובכירי התורמים והתומכים במפעל השליחות הנאדר בקודש ● תכונה רבה במשרדי המל"ח בניו יורק, להפקת תוכנית מושקעת וייחודית, לכינוס הגדול שיציין 30 שנה מאז כינוס השלוחים הראשון ● הצצה: איך נראה האולם הענק מבפנים ומבחוץ
כתב שטורעם בארה"ב

המיקום החדש של ה'באנקעט' שיתקיים ביום ראשון, נחשף היום לראשונה על ידי הנהלת המרכז לעניני חינוך, העומדים מאחורי הכינוס בפעם ה-30.

מידי שנה בשנה, נאלצים הנהלת הכינוס למצוא מקום חדש, משום שב"ה מספר השלוחים של הרבי ברחבי תבל גדל משנה לשנה, ומספר הבעה"ב התומכים והתורמים שלא מוותרים על השתתפות במעמד היהודי העוצמתי ביותר בעולם, גם הוא גודל בהתאם.

לאחר מאמצים רבים, נמצא המקום המתאים, המסוף של הטרמינל הימי בדרום ברוקלין, המשתרע על שטח עצום. האולם הענק במרכזו של הטרמינל יכול להכיל בבת אחת, למעלה מחמשת אלפים איש בישיבה סביב שולחנות עגולים.

מהנהלת המל"ח נמסר כי המקום די קרוב לשכונת קראון הייטס, היכן שנערכים המושבים וההתוועדויות במהלך חמשת ימי הכינוס, וכן יהיו מקומות חניה בשפע, לנוחות השלוחים ואורחיהם.

שטורעם ידווח בערוץ מיוחד על כל ההכנות לכינוס השלוחים, וכמובן יביא שוב כמידי שנה סיקור מלא ובלעדי מכל המוקדים, מכל ההתרחשויות, ראיונות וחשיפות, בכל מהלך חמשת ימי הכינוס.

 

כ"ו בתשרי תשע"ד