ב"ה יום ראשון, י"ח תמוז תשע"ט | 21.07.19
מקבץ מודעות הקוראות להגיע לאירועי ל"ג בעומר
מקבץ מודעות הקוראות להגיע לאירועי ל"ג בעומר
מאות אלפי ילדים יצעדו בגאון בתהלוכות ל"ג בעומר

לא רק בארץ הקודש עסוקים שלוחי הרבי בהכנת ה'תהלוכות' ליום ראשון ח"י באייר - ל"ג בעומר - יום ההילולא של התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי זיע"א ● שטורעם מביא לכם לקט ראשון של מודעות המבשרות לקהילות סביב בתי חב"ד ברחבי תבל, על כינוס צבאות השם, תהלוכת ילדי ישראל ומגוון של פעילויות לכל הגילאים ● במנהטן תשולב התהלוכה עם צעדה של 'מעגל הידידות', ובבאזל יופיע אמן הקלרינט עם מיטב שירי מירון ● באמסטרדם יצפו הילדים בסרט מרתק מתקופת הרומאים, ובקראון הייטס יחגגו סביב המדורות במוצאי שבת, כאשר ביום ראשון ישתתפו כולם ב'פאראד' הגדול בחזית בית חיינו
מערכת שטורעם

לא רק בארץ הקודש עסוקים שלוחי הרבי בהכנת ה'תהלוכות' ליום ראשון ח"י באייר - ל"ג בעומר - יום ההילולא של התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי זיע"א.

שטורעם מביא לכם לקט ראשון של מודעות המבשרות לקהילות סביב בתי חב"ד ברחבי תבל, על כינוס צבאות השם, תהלוכת ילדי ישראל ומגוון של פעילויות לכל הגילאים.  במנהטן תשולב התהלוכה עם צעדה של 'מעגל הידידות', ובבאזל יופיע אמן הקלרינט עם מיטב שירי מירון.

 באמסטרדם יצפו הילדים בסרט מרתק מתקופת הרומאים, ובקראון הייטס יחגגו סביב המדורות במוצאי שבת, כאשר ביום ראשון ישתתפו כולם ב'פאראד' הגדול בחזית בית חיינו.

ט' באייר תשע"ג