ב"ה יום רביעי, כ" מנחם-אב תשע"ט | 21.08.19
בבעלות ישראלית. בית הקפה החדש
בבעלות ישראלית. בית הקפה החדש צילום: שטורעם
בית קפה חדש בקראון הייטס ● כל הפרטים

שני אחים ישראלים, צעירים בעלי יוזמה, יפתחו בשבוע הבא 'בית קפה' חדש בשכונת קראון הייטס ● המיקום: החנות בפינת בניין מוזיאון צבאות השם, הכי קרוב למרכז חב"ד ליובאוויטש העולמי ● מה בתפריט? כל מה שצריך לארוחת בוקר קלה, אחרי התפילה בדרך לכולל או לישיבה, לתלמוד תורה או לבית הספר, וגם בדרך לעבודה לפני הירידה לרכבת התחתית ● קפה איכותי במגוון טעמים, משקאות קלים שיוגשו חם או קר, מיני מאפה טריים
כתב שטורעם בארה"ב
בצהרי יום שני גילו העוברים והשבים בסמיכות לבית חיינו שלט חדש מעל פתח החנות בפינת הרחובות קינגסטון ואיסטרען פארקוויי. סביב הפועלים התרוצצו האחים ר' לוי יצחק הראל ור' הלל הראל, הבעלים והמנכ"ל של החנות החדשה "שוקולטה".

החנות החדשה תיפתח לקראת ל"ג בעומר, יהיו בה 15 מקומות ישיבה בתוך החנות, עוד 40 מקומות ישיבה באיזור ה'סביבון' המפורסם של המוזיאון, ו-18 מקומות ישיבה נוספים בלובי של המוזיאון שיסונף לחנות החדשה במקרה הצורך.
הם מבטיחים שירות מהיר וטוב, רמת איכות ללא פשרות, וכשרות מהודרת של OK - ארגון הכשרות הבינלאומי של הרב דן יואל ליווי שליט"א.

לסיום אנחנו שואלים על שעות הפתיחה, והראל משיב: נהיה פתוחים ב-6 בבוקר עבור משכימי קום, ונסגור רק ב-12 בלילה לטובת בחורי הישיבה בבית חיינו 770.
ו' באייר תשע"ג