ב"ה יום רביעי, כ" מנחם-אב תשע"ט | 21.08.19
ישיבת הצוות, השבוע
ישיבת הצוות, השבוע
18,000 מקומות לפאראד ■ ההכנות לתהלוכה בעיצומן

ל"ג בעומר, יומא דהילולא של התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי, יחול השנה ביום ראשון ● כפי שהנהיג הרבי במשך שנות נשיאותו לקיים תהלוכות ל"ג בעומר לילדי ישראל, תתקיים 'התהלוכה הגדולה בעולם' בחזית בית חיינו 770 בארגון משפחת העכט, של"ה ומוסדות החינוך ברחבי העיר ניו יורק ● ההכנות בשכונת קראון הייטס כבר בעיצומן, השליח הרב שמעון העכט, שממלא את מקום אביו הרב יעקב יהודה העכט ע"ה נפגש השבוע עם צוות מתנדבים במסגרת ההכנות שצוברות תאוצה, לוי מינץ ומענדי פרידמן ירכזו השנה את צוות התפעול הענק
כתב שטורעם בארה"ב
עשרות אלפי ילדים וילדות מכל רחבי העיר ניו יורק צפויים להשתתף בתהלוכת ל"ג בעומר הגדולה בעולם, ה'פאראד' שזכה במשך כמה וכמה שנים לנוכחותו האישית של כ"ק אדמו"ר זי"ע. במהלך התהלוכה נשא הרבי שיחה מיוחדת לבני ובנות ישראל, צפה בתהלוכה ובמוצגי יהדות שעברו אל מול בימת הקודש על גבי משאיות ענק.
גם לאחר ג' תמוז, ממשיכים בארגון של"ה את המסורת, כפי הוראותיו הק' של הרבי, וכשל"ג בעומר חל ביום ראשון, כינוס צבאות השם של ילדי וילדות ישראל, מתקיים במתכונת ענק, כאשר שדירת איסטרען פארקווי כולו נחסם לתנועה, והתוכנית מתרחבת בהתאם.
יושמעו דברי תורה, הילדים יאמרו את 12 הפסוקים ומאמרי חז"ל, והמנחה הרב שמעון העכט יטול את שרביט ההנחיה כממלא מקומו של אביו הבלתי נשכח, הרב יעקב יהודע העכט ע"ה.
בחלק האומנותי צפוים להופיע אונקל מוישי, בני פרידמן ומקהלת ישיבה בויס.  
18,000 כיסאות הוזמנו והמארגנים מבטיחים שיהיה מספיק מקום לכולם.
י"ט באדר תשע"ג