ב"ה יום ראשון, י"ז מנחם-אב תשע"ט | 18.08.19
הרב משה קוטלרסקי בעת ה'באנקעט' בשנה שעברה
הרב משה קוטלרסקי בעת ה'באנקעט' בשנה שעברה צילום: ארכיון
חשיפה > תוכנית מיוחדת לישראליות בכינוס השלוחות

בעוד פחות מחודש ימים ייפתח בניו יורק 'כינוס השלוחות העולמי' לשנת ה'תשע"ג, במהלכו יתכנסו אלפי נשות השלוחים, השלוחות המסורות המהוות שותפות מלאות לכל עבודת השליחות הק' ● בימים הבאים נביא דיווחים בלעדיים מההכנות הקדחתניות במשרדי הכינוס, והיום אנו פותחים את סדרת הכתבות עם חשיפה ● יום חמישי המוכר כ'יום הסדנאות' יתקיים בשני מוקדים שונים, כאשר מוקד אחד יהיה מיוחד עבור השלוחות מישראל ושאר דוברות העברית
כתב שטורעם בארה"ב

יומו השני של הכינוס, המוכר כ'יום הסדנאות' יתקיים בשנה זו במתכונת מיוחדת, כך אנו חושפים לאחר שיחה בלעדית של מערכת שטורעם בארה"ב עם ראשי ומארגני הכינוס.

השלוחות מרחבי העולם, שמעוניינים להשתתף בסדנאות ובקבוצות דיון בשפה האנגלית, יעלו על אוטובוסים לכיוון שכונת וילאמסבורג, שם יתקיימו המושבים והסדנאות של יום זה.

השלוחות מארץ הקודש, כמו גם השלוחות דוברות העברית מרחבי תבל, יופנו לבניין המפואר של מוזיאון צבאות השם, מרחק דקה הליכה מבית חיינו 770, שם יתקיים מושב פתיחה מיוחד בשפה העברית, ובמשך היום יתקיימו סדנאות וקבוצות דיון, בנושאים העומדים ברומו של עולם השליחות.

בסיום הסדנאות, יעלו השלוחות על אוטובוסים, לכיוון האולם המפואר בו יתקיים המושב הכללי המרכזי של יום חמישי, בשילוב של ארוחת ערב חגיגית, ויתאחדו עם שאר השלוחות.

שטורעם ימשיך ללוות בסקירות דיווחים ועדכונים את כינוס השלוחות העולמי לשנת ה'תשע"ג.

כ"ח בטבת תשע"ג