ב"ה מוצאי ש"ק, כ"ג מנחם-אב תשע"ט | 24.08.19
יותר זמן. מעמד הפ"נ כללי
יותר זמן. מעמד הפ"נ כללי צילום: מאיר אלפסי, שטורעם
הלו"ז החדש: שיעורים, תפילות, סדר ניגונים ופ"נ כללי

לאור בקשת שלוחים רבים מהועד המארגן, להרחיב את זמן השהייה של השלוחים שיחיו בסמיכות מקום לד' אמותיו הק' של המשלח, שונה הלו"ז של היום השלישי בכינוס, יום שישי בבוקר ● האוטובוסים ייצאו מבית חיינו כבר בשעה 7 בבוקר, יהיה ניתן לטבול במקוואות הטהרה הסמוכים, להאזין לשיעורי חסידות, יתקיימו מניינים לתפילת שחרית, ובשעה תשע וחצי יוקרא הפ"נ הכללי על ידי יושב ראש הכינוס הרב משה יהודא קוטלרסקי
כתב שטורעם בארה"ב

מרכז הכינוס הוא כמובן, ההתכנסות 'כאיש אחד בלב אחד' בד' אמותיו של המשלח, על הציון הקדוש של הרבי. במענה לבקשות חוזרות ונשנות של שלוחים רבים, שינה ועד הכינוס את תוכנית בוקר יום שישי, בצורה שתאפשר זמן נרחב ורגוע יותר, של כל שליח סמוך ונראה אל המשלח.

השינוי בלוח הזמנים, לראשונה זה שנים, יאפשר למי שמעוניין, להשתתף בשיעור חסידות לפני שחרית, תפילת שחרית במתינות, וכניסה ראויה אל הציון הק'.

לוח הזמנים החדש: שורת האוטובוסים הראשונה, תצא מפינת הרחובות קינגסטון ופרזידנט בשעה 7 בבוקר בדיוק, כך שיוכלו להגיע לסדר חסידות מיוחד. שיעור יימסר על ידי הרב אברהם שטרנברג – ניו לונדון, קונטיקט. מניינים לתפילת שחרית יתקיימו במאהלים שבחצרות 'בית אהל חב"ד ליובאוויטש'. שורת האוטובוסים השנייה, תעזוב את קראון הייטס בשעה 8 בבוקר בדיוק.

השלוחים מתבקשים להרשם מראש לשעה המועדפת, כדי שאפשר יהיה להיערך ולהזמין כמות אוטובוסים מספקת לכל נסיעה.

בשעה 9:30 בבוקר יתקיים סדר ניגונים, והקראת הפ"נ הכללי של כלל השלוחים שיחי' על הציון הק'. בשעה 10 ייצאו האוטובוסים הראשונים בחזרה לבניין 'אהלי תורה' לארוחת הבוקר והמשך יום הסדנאות, בשעה 11:00 יעזבו האוטובוסים האחרונים את מתחם האהל הק' לכיוון שכונת קראון הייטס.

היערכות מיוחדת תתקיים במתחם האהל, על מנת לאפשר לכולם להיכנס אל הקודש פנימה. הכניסה תתבצע אך ורק מרחוב פרנסיס לואיס בשער הכניסה של בית החיים, במקום יהיה שרוול כניסה מיוחד, מוגן ומכוסה, כפי הנהוג במקום ביום ההילולא ג' תמוז. ועד המסדר וצוות האבטחה יהיה במקום בין השעות 9-11 בבוקר, כדי להבטיח כניסה ויציאה מסודרת של אלפי השלוחים ואורחיהם. מערכת הגברה תותקן במאהלים שמאחורי הבתים בסמיכות לאהל הק', כך שאלו שישהו שם יוכלו לשמוע את הקראת הפ"נ הכללי.

השלוחים שיחיו מתבקשים להזדרז ולחתום את שמם ושם אמם, על גליונות הפ"נ הכללי שיוצבו על יד דלפקי הרישום במוזיאון צבאות השם, החל מיום רביעי בצהרים, עד ליום חמישי בערב בשעה 10.

י"ז בחשוון תשע"ג
הפ"נ כללי בשנה שעברה
הפ"נ כללי בשנה שעברה