ב"ה יום ראשון, י"ז מנחם-אב תשע"ט | 18.08.19
"הפנינג" לילדי תל- אביב

בארגונו של מרכז חב"ד בתל אביב ייערך "הפנינג" מיוחד לילדים שיכלול חידון נושא פרסים. בסיום האירוע: צעדת צבאות ה' ברחובות העיר
מערכת שטורעם

חגיגת ל"ג בעומר לילדים היא מסורת יהודית ותיקה. מאז ומעולם נהגו הילדים להתאסף ביום זה בחיק הטבע, לשחק ב"חץ וקשת" ובשאר משחקים הקשורים לחג, ולחגוג לכבוד יום ההילולא של התנא הרשב"י, רבי שמעון בר יוחאי שחל ביום זה.

גם בתל-אביב של שנות האלפיים נחגגת מסורת נפלאה זו, בארגונו של מרכז חב"ד בעיר ובשיתוף האגף לרבעים ושכונות של עיריית תל אביב-יפו, העובד בשיתוף פעולה עם חב"ד בעיר, בכל מועדי השנה, כדי להעניק מסורת ו'כיף' יהודי לילדי העיר תל-אביב.

החגיגה המרכזית תתקיים השנה ב"גן מאיר" שבמרכז העיר, מחר, יום שלישי י"ח אייר, 16.5.06 החל מהשעה 12:00 בצהריים. במסגרת החגיגה, ייערך "הפנינג" מיוחד לילדים שיכלול חידון נושא פרסים, וכן פעילויות הקשורות לחג. בהמשך תתקיים הופעה מיוחדת של איציק הליצן, והשחקן זבולון מושיאשווילי (ששי מ"שמש"), על הבימה תיערך גם תחרות שירי ל"ג בעומר של הילדים עצמם בליווי מוסיקלי.

כמו כן תיערך הגרלה של פרסים יקרי ערך במסגרתה גם יעניק אחד משחקני מכבי תל אביב, כדור-סל בחתימת שחקני הקבוצה לילד הזוכה. כל ילד יקבל כובע וספרון מיוחד שהוכן להפנינג.

בסיום האירוע תתקיים  צעדה של "ילדי התופים של צבאות השם". האירוע מתקיים באישור משטרת ישראל, ותחת אבטחה מלאה.

י"ז באייר תשס"ו