ב"ה יום ראשון, י"ז מנחם-אב תשע"ט | 18.08.19
מקהלת הת"ת בביצוע מיוחד
מקהלת הת"ת בביצוע מיוחד צילום: שטורעם
י"ט כסלו בלתי נשכח בתלמוד-תורה חב"ד חדרה > צפו

את י"ט כסלו, חג הגאולה וראש השנה לחסידות. חגגו בתלמוד תורה חב"ד חדרה, בהתוועדות מיוחדת במינה אשר כל שלב בהתוועדות הומחש על ידי התלמידים בצורה מיוחדת ● ניגוני ההתוועדות בוצעו על ידי מקהלת צבאות השם של התלמוד תורה, בניצוחו של המחנך הרב ישראל קטורזה ובליווי אורגניסט מקצועי אשר גם הוא נמנה על תלמידי התלמוד תורה
כתב שטורעם

את י"ט כסלו, חג הגאולה וראש השנה לחסידות, חגגו בתלמוד תורה חב"ד חדרה, בהתוועדות מיוחדת במינה אשר כל שלב בהתוועדות הומחש על ידי התלמידים בצורה מיוחדת.

את סיפור המאסר והגאולה המחישו התלמידים בהצגה מרתקת, את דרכי החסידים המחישו התלמידים בקטעי קריינות מתומצתים, שנלמדו על ידי התלמידים במסגרת מבצע שהתקיים בכל חודש כסלו.

ניגוני ההתוועדות בוצעו על ידי מקהלת צבאות השם של התלמוד תורה, בניצוחו של המחנך הרב ישראל קטורזה ובליווי אורגניסט מקצועי אשר גם הוא נמנה על תלמידי התלמוד תורה.

את שולחן הכבוד פיארו יו"ר מוסדות חב"ד בחדרה הרב יוחנן בוטמן, רב שכונת בית אליעזר בחדרה הרב אליהו אסולין, השליח הראשון של הרבי לחדרה הרב קולנימוס קופצ'יק ונציג עיריית חדרה, מנהל אגף גני ילדים וידיד חב"ד מר שמעון חלפון.

האירוע התקיים באולם התלמוד תורה החדש, בשכונת בית אליעזר בחדרה והופק כולו על-ידי הצוות החינוכי של התלמוד תורה בראשות המחנכים הרב שמואל קרץ, הרב ישראל קטורזה, הרב יאיר ברנשטיין, הרב ברוך קטורזה והרב אלעד שם טוב.

כ"ד בכסלו תשע"ב