ב"ה מוצאי ש"ק, כ"ג מנחם-אב תשע"ט | 24.08.19
שבתון בקראון הייטס ובאהל
שבתון בקראון הייטס ובאהל צילום: ארכיון
שורת אירועים חגיגיים - דיווח מיוחד מקראון הייטס

'שבתון' מיוחד בקראון הייטס לצעירים יהודיים מכל רחבי העיר ● הרצאה של הרב מילר המו"ל של החומש המבואר לאור תורתו של הרבי ● ילדי קראון הייטס ב'ראלי' מיוחד במוצאי יום הבהיר י"ד כסלו באהל הק' ● שטורעם בדיווח מלא מהנעשה ונשמע בחצרות קודשינו בימים מיוחדים אלו
מערכת שטורעם
תכונה חסידית ומיוחדת בשכונת 'כאן ציווה ה' את הברכה', קראון הייטס החב"דית: בית הכנסת 'אהבת ישראל' מזמין את הקהילה הצעירה של השכונה לתפילת 'קבלת שבת' מיוחדת וחגיגית לכבוד יום הבהיר י"ד כסלו, משולב בשיעור שבתי מיוחד מאת הגה"ח ר' חיים מילר שיחי', העורך הראשי של 'החומש המבואר' לאור תורתו של הרבי, מהדורת גוטניק באנגלית ומהדורת לבייב בעברית, שיציג גם את הסידור החדש שהוציא לאור לאחרונה.

*

שבתון מיוחד לצעירים יהודיים מכל רחבי העיר, במטרה של התקרבות לאורה של החסידות לקראת חג הגאולה י"ט כסלו, וחוויה רוחנית בלתי אמצעית בתוככי הבירה העולמית של חסידות חב"ד ליובאוויטש.

השבתון יתפרס על פני סוף השבוע כולו, יום שישי, שבת קודש ויום ראשון. ילוו את התוכנית כולה, המרצה והמשפיע הרב חיים דלפין, והפרופסור דן סימאן.

*

כינוס צבאות השם, 'ראלי' מיוחד וסעודת התוועדות מלווה מלכה לילדי קראון הייטס, בין הגילאים 5 – 12, במתחם על ידי הציון הק' של הרבי, לרגל יום הבהיר י"ד כסלו, יום החתונה של הרבי והרבנית זי"ע.

אוטובוסים מיוחדים יועמדו לרשות מאות הילדים והילדות בשעה 6:30, במוצ"ש על ידי בית חיינו 770. חזרה משוערת בשעה 9.

י"ג בכסלו תשע"ב