ב"ה מוצאי ש"ק, כ"ג מנחם-אב תשע"ט | 24.08.19
כינוס השלוחים העולמי
כינוס השלוחים העולמי צילום: ישראל ברדוגו, מאיר אלפסי
בזמן אמת: כל הדיווחים והגלריות מכינוס השלוחים

לאחר חודש ימים של דיווחים בלעדיים על המתרחש מאחורי הקלעים, על ההכנות הקדחתניות, אתר 'שטורעם' במתכונת מיוחדת של דיווחים חיים מהשטח, גלריות ענק, ראיונות בלעדיים, קטעי וידאו מרכזיים, וכל מה שאתם רוצים לדעת על מה שמתרחש בכינוס השנתי היהודי החשוב והגדול ביותר בעולם ● היום (רביעי) בשעה 1 בצהרים יחלו השלוחים הראשונים להירשם בדלפקי הרישום בבניין המפואר של מוזיאון צבאות השם, ויקבלו את התיק האישי, התוכנייה המליאה, ותג הזיהוי האלקטרוני ● הפרטים המלאים
שליח שטורעם לכינוס השלוחים העולמי

אתר 'שטורעם' בעברית ובאנגלית - פורטל המדיה החב"די המוביל פתח מדור מיוחד מיד לאחר חודש תשרי, בו רוכזו ידיעות בלעדיות לקראת 'כינוס השלוחים העולמי לשנת ה'תשע"ב'.

באתר המיוחד תוכלו להתעדכן בזמן אמת על כל המתרחש בחצרות קודשינו, באהל הק', בשכונת קראון הייטס, במלון מאריוט, באולם ה'באנקעט', ועוד.

צוות מורחב של כותבים, עורכים, צלמים ואנשי מערכת ישהה בזמן הכינוס בניו יורק, ויביא לכם את כל מה שאתם רוצים לדעת.

החל מהשעה 1 בצהרים יוכלו ראשוני השלוחים שיגיעו לקראון הייטס, להירשם בדלפקי הקבלה והרישום במוזיאון צבאות השם, הממוקם דקה הליכה מבית חיינו – 770, בפינת הרחובות קינגסטון ואיסטרען פארקוויי.

בשעות הערב, יוכלו השלוחים לבקר במקומות דלהלן, שייפתחו במיוחד עבורם:

1. חדרו הקדוש של הרבי ב'בית חיינו' 770 יהיה פתוח – יום רביעי, 20:00 – 22:00; יום חמישי, 14:00 – 16:00; מוצאי שבת, 19:00 – 20:00; יום ראשון, 13:00 – 15:00.

2. התערוכה של 'ספריית אגודת חסידי חב"ד' בבניין הספרייה על יד 770, יהיה פתוח – יום רביעי, בין השעות 20:00 – 22:00; יום חמישי, בין השעות 14:00 – 16:00; יום שישי, בין השעות 12:00 – 14:00; מוצאי שבת, בין השעות 19:00 – 20:00; יום ראשון, בין השעות 13:00 – 15:00.

3. חדר השידורים המיתולוגי של WLCC, יהיה פתוח – יום רביעי, בין השעות 20:00 – 22:00; יום חמישי, בין השעות 14:00 – 16:00.

ארוחת הערב תתקיים בסמוך למקום ההרשמה, בבניין המוזיאון.

לתועלת השלוחים, הננו מביאים מידע נחוץ עבור השלוחים שיחיו:

 

זמני הרישום בדלפקי הקבלה של הכינוס

ביום רביעי, יומו הראשון של הכינוס, הליך ההרשמה המזורז יתקיים בדלפקי הקבלה במפלס התחתון של מוזיאון צבאות השם, פינת קינגסטון ואיסטרן פארקוויי (וכן ביום שישי, ומוצאי שבת).

שעות הרישום: יום רביעי בין השעות 1 בצהרים עד 9 בערב. יום שישי בין השעות 9 בבוקר עד 1 בצהרים. מוצאי שבת בין השעות 7 עד 11 בערב.

ביום חמישי, יומו השני של הכינוס, ההרשמה תתבצע בדלפקים מיוחדים בלובי הכניסה למלון מאריוט, שם יתקיימו הסדנאות וקבוצות הדיון. (העלייה לאוטובוס, במקרה שעדיין אין עליך את תג הזיהוי, תתאפשר בהצגת אישור מודפס של ההרשמה המקוונת, או הקבלה המודפסת לאחר התשלום המקוון, אח"כ במלון מאריוט תוכל לקבל את תג הזיהוי, שיידרש בכניסה לסדנאות, למושבים המרכזיים וכן הלאה).

שעות הרישום: יום חמישי בין השעות 9:30 בבוקר עד 7 בערב.

על מנת לקבל את תג הזיהוי, עליך להציג אישור מודפס של סיום ההליך של הרישום והתשלום המקוון באתר הכינוס.

הנחות מיוחדות בהשכרת רכב לימי הכינוס

ימי הפתיחה של הכינוס, הם להבדיל ימי 'חג ההודיה' [טעקנס גיווינג] האמריקאי, ועל כן ייתכן מחסור בהיצע של רכבים. יש להזדרז ולבצע הזמנות להשכרת רכב.

הנחה מיוחדת, לבעלי רישיון שאינו אמריקאי יהיה ניתן לקבל במסגרת הסכם בין ועד הכינוס לחברת ההשכרה 'ירנט'. מחירים לדוגמא: 235 דולרים, רכב לשבוע ימים מנקודת האיסוף בשדה התעופה קנדי בניו יורק. 208 דולרים, מנקודת האיסוף בשדה התעופה ניוארק בניו ג'רזי.

מחירים אלו כוללים ביטוח מקיף, וכיסוי צד שלישי בעלות מקסימלית של מיליון דולר. קילומטראז' בלי הגבלה. מחיר מיוחד זה לנהגים מעל גיל 25, ובהצגת רישיון בינלאומי שאינו אמריקאי.

לפרטים נוספים, ניתן ליצור קשר בדוא"ל זה: kinus@yerent.com או ליצור קשר במספרים הבאים:

03-9440111 (בישראל), 1347-5341111 (בארה"ב).

שכרת רכב? לוקח מונית לאהל? קח אתך עוד שליח

אתה נוחת בשדה התעופה, ושוכר רכב או לוקח מונית בדרכך לאהל הק' של הרבי? נוסע מנקודה לנקודה במהלך ימי הכינוס ברכב או במונית? הזמן עוד שליח אתך, ונצל את הזמן להתוועדות קצרה, ו'איש את רעהו יעזורו ולאחיו יאמר חזק'.

הכנס את הנתונים שלך, ציין אם אתה מתנדב לאסוף שליח נוסף, או יש לך צורך בהסעה ממקום למקום, להרשמה ל'טרמפ' כנס לדף זה.

הנחה במקווה עבור השלוחים

ועד הכינוס הגיע להסכם מיוחד עם האחראים על המקווה החדיש והמפואר, 'מקווה מאיר' על רחוב קינגסטון בין הרחובות קראון ומונטגומרי, על מחיר מיוחד עבור השלוחים. שימוש יומי – 1 דולר בלבד. שימוש בערב שבת – 3 דולר בלבד.

שעות הפתיחה של המקווה, בהם יהיה ניתן להשתמש עם ההנחה המיוחדת: מידי יום בין השעות 6 – 9 בבוקר, ובערב שבת בין 2 – 4 אחר הצהרים.

על מנת לקבל את ההנחה המיוחדת, יש להציג את תג הזיהוי.

כ"ה בחשוון תשע"ב