ב"ה יום רביעי, ד' סיון תשפ" | 27.05.20
כינוס השלוחים
כינוס השלוחים צילום: ישראל ברדוגו
ההרשמה לבאנקעט תיפתח בעוד ימים ספורים

לאחר שוך המולת החגים, הועד המארגן של הכינוס שלח 'אפדייט 2' לתיבות הדואר האלקטרוני של 4000 שלוחים ברחבי העולם ● 4 מוקדים מרכזיים לכינוס השנה, בעקבות הגדילה המדהימה ובגלל הצורך למקסם את התוצאות של 6 ימי התעלות והתכנסות בצילו של המשלח ● מוזיאון צבאות השם, בניין אהלי תורה, מלון מאריוט, והחוף המרהיב של האי מנהטן ● 'שטורעם' ילווה את חודש ההכנות, ואת הכינוס כולו בשורת דיווחים חיים ויחודיים
מערכת שטורעם

ועד הכינוס הגיע להסדר עם מלון ברוקלין מאריוט והנחות משמעותיות יינתנו למשתתפי כינוס השלוחים והכינוס לתומכים, שמעוניינים להזמין חדרים במהלך שהותם בעיר.

תעריף חדר למשתתפי הכינוס: 199$ ללילה. להזמנות, הקליקו כאן או התקשרו ל: 1-800-266-9432 ובקשו תעריף לפי קבוצת מטה ליובאוויטש העולמי.

כל אחד מאלפי השלוחים ברחבי העולם, קיבל אימייל פרטי ובו קוד הגישה האישי להרשמה ראשונית לכינוס, וכן כלים להשלמת שלב א' בתהליך הרישום לכינוס.

במהלך שלב א, יכול השליח לרשום עצמו כמשתתף בכינוס, לשלוח הזמנה-אלקטרונית לחברים ולרשום תומכים/אורחים.

לשלוחים בלבד: בקרו בכתובת: www.kinus.com/register לגישה למערכת הרישום און-ליין.

שאלות והערות שיישלחו, ייענו בהקדם האפשרי.

כעת למכירה: אלבום כינוס השלוחים ה'תשע"א

שתף את משפחתך, חבריך וחברי הקהילה שלך ברגעים המרגשים מכינוס השלוחים אשתקד. כעת מוצע למכירה אלבום מהודר, בפורמט 30 ס"מ X 30 ס"מ, 66 עמודי צבע מלאים בתמונות המציגות את פעילות חב"ד בעולם, והצצה קטנה אל האירוע המרגש של השנה שעברה – כינוס השלוחים.
כ"ה בתשרי תשע"ב