ב"ה מוצאי ש"ק, כ"ג מנחם-אב תשע"ט | 24.08.19
אלפי הילדים בראלי
אלפי הילדים בראלי צילום: שטורעם
ראלי סוכות מוצלח במיוחד לילדי כפר חב"ד

מאות מילדי כפר חב"ד השתתפו ביום שלישי בראלי סוכות שהתקיים בחדר האוכל של ישיבת אור שמחה ● הראלי היה שמח במיוחד עם הנגן ר' מיכאל שלוש ובניצוחו של ר' אהרן קטשוילי ששימח את הילדים בחן ובהתלהבות
כתב שטורעם
מאות מילדי כפר חב"ד השתתפו ביום שלישי בראלי סוכות שהתקיים בחדר האוכל של ישיבת אור שמחה.

הראלי היה שמח במיוחד עם הנגן ר' מיכאל שלוש ובניצוחו של ר' אהרן קטשוילי ששימח את הילדים בחן ובהתלהבות. בהמשך צפו הילדים במערכונים בביצוע ילדים מחוג הדרמה של צבאות השם. על המשתתפים היה לזהות על למי מהאושפיזין קשור המערכון.

המד"א הרב אשכנזי ציין את הפעילות המיוחדת בדבריו והיו אלו רגעים של נחת לראות את הילידם מזהים את האושפיזין החסידיים והכלליים.

אל הבמה הוזמן הקוסם איציק אשר ריתק את המשתתפים בקסמיו. לסיום נערכה הגרלה על עשרות פרסים וביניהם פרסים יקרי ערך תרומת אנ"ש מהכפר. גב' בלה ויינפלד תרמה שני זוגות עגילי פנינה לבנות, ר' לוי שניאורסון תרם 5 צנצנות דבש ארוזות, ר' שניאור ג'רופי תרם חמישה מונופולים בית המקדש, ר' זלמן שיינברגר - תרם מגש פיצה, ר' מרדכי טנג'י תרם דיסק און קי - על כולם תבוא הברכה.

הראלי אורגן והונחה על ידי ר' שחר שאער בעזרתם הגדולה של סמלי צבאות השם בכפר חב"ד ובמימון ועד כפר חב"ד בראשות הר' בנימין ליפשיץ.
כ"ג בתשרי תשע"ב