ב"ה מוצאי ש"ק, כ"ג מנחם-אב תשע"ט | 24.08.19
ילדים באוהל הק'
ילדים באוהל הק' צילום: מאיר אלפסי
הנשק היהודי נגד טורקיה ומצרים: תפילת ילדים באהל

כינוס הילדים המסורתי של חיילי וחיילות צבאות השם ייערך השבוע במתחם האהל הק' ● שעת סיפור, יצירה וחוויה, אבל במרכז הכינוס - תפילתם הטהורה של הילדים לברכת השנה החדשה מהרבי, ותפילה וזעקה לרגל המצב המיוחד של היהודים בארץ ישראל, בטורקיה, במצרים ובכל מקום לו הם זקוקים לישועה מיוחדת ● פרטים וזמנים בכתבה המלאה
כתב שטורעם בארה"ב

ילדי צבאות השם משכונת קראון הייטס יעלו במאורגן על אוטובוסים לכיוון האהל הק'. כל התלמידים והתלמידות של מוסדות החינוך בשכונה, ייסעו במאורגן מ'בית חיינו 770' למקומו של הרבי, נשיא הדור בציון הק'.

בעקבות המצב המיוחד, בו מנסים גורמים שונים לחבל בעם ישראל בארץ ישראל ומחוצה לה, באסיפות שונות בעצרת האומות המאוחדות, ובעקבות האירועים במצרים ובטורקיה, הוחלט להשתמש בנשק היהודי הכי טוב והכי עתיק 'מפי עוללים ויונקים יסדת עז להשבית אויב ומתנקם'.

על פי הוראות הרבי במקרים דומים, יקיימו הילדים כינוס של 'תורה תפילה וצדקה' ואמירת י"ב הפסוקים ומאמרי חז"ל, ובהדרכת מוריהם ומחנכיהם יעתירו תפילה עבור העם היושב בציון ובכל מקום שהוא, על הציון הק', שלא יארע ח"ו שום דבר לא רצוי, ולא יהין איש להרים יד על תורת ישראל, עם ישראל וארץ ישראל.

בט"ו בחודש, בו קיימא סיהרא באשלמותא של החודש האחרון בשנה, יכתבו הילדים פ"נ אישי לקראת השנה החדשה הבאה עלינו לטובה, שנת ה'תשע"ב, וכן פ"נ כללי שייקרא ויונח על הציון הק' כפי המנהג.

הזמנים המלאים במודעת ההזמנה בשפה האנגלית.

י"ד באלול תשע"א