ב"ה יום חמישי, י"ח אייר תשפ"ב | 19.05.22
אלפי הנשים ממלאות את האולם
אלפי הנשים ממלאות את האולם צילום: ברלה שיינר, מאיר דהן
אירוע של פעם בשנה > כינוס נשי חב"ד, גלריה שניה

זה היה עוצמה של פעם בשנה - כך סיכמו אלפי נשים מרוצות את הכנס השנתי הארצי של נשי ובנות חב"ד בראשותם של גב' דבורה בוטמן וגב' שרה זילברשטרום ● הכנס השנה התקיים במתכונת כפולה של אירוע בוקר ואירוע צהריים, זאת בשל חוסר מקום לאלפי הנשים שרצו לקנות כרטיס לאחר שכנס הבוקר התמלא עד אפס מקום
כתב שטורעם

זה היה עוצמה של פעם בשנה - כך סיכמו אלפי נשים מרוצות את הכנס השנתי הארצי של נשי ובנות חב"ד בראשותם של גב' דבורה בוטמן וגב' שרה זילברשטרום.

הכנס השנה התקיים במתכונת כפולה של אירוע בוקר ואירוע צהריים, זאת בשל חוסר מקום לאלפי הנשים שרצו לקנות כרטיס לאחר שכנס הבוקר התמלא עד אפס מקום. בארגון הבינו את הדרישה והחליטו לאפשר לכל נשי ובנות חב"ד לקחת חלק באירוע החשוב.

הנשים נהנו השנה מיריד חוויות ענק שהיה פתוח לאורך כל היום, בהשתתפות החברות המובילות בישראל בשיתוף פעולה עם משרדי הפרסום הגדולים במגזר החרדי. על השיווק הופקד צוות מגזרי בראשות גב' מירי שניאורסון והפקת היריד הופקדה בידי חברת מיכאל כפלין הפקות.

האירוע השנה היה בסימן "בנערינו בזקננו בבנינו ובבנותינו נלך". מיד עם כניסת ההקהל הורגש המתח באוויר. תפאורת הבמה שנבנתה בממדים עצומים ובתלת מימד היתה רק טעימה מהטכנולגיה שציפתה לנשים באירוע, שלווה בצורה מדויקת להפליא וכללה אלמנטים בטכנולוגיה מיוחדת לראשונה בישראל.

את בניית התכניים ליווה צוות בראשות הגב' הינדא גרליצקי. על הבימוי וההפקה אומנותית הופקדו רונן ונירית פלד, את האירוע הפיקה חברה מיכאל כפלין הפקות.

בקומת הגלריה התקיים עבור הנשים מיני מכירה סינית והגרלות שונות, בהשתתפות החברות שנתנו חסות.

מתנת רובר
חת"ת וקופת צדקה מעור: הדס דוד - רחובות
סט לכלה מעור- חיה מעטוף - לוד
סידור ותהילים מעור - שושנה פר'גון - חדרה , ירדנה טדליס - קרית שמואל
מתנת הצורפים
פמוט כסף לילדה: יוכבד חנה שמלה
זוג פמוט מכסף - חני וולפא
קנדלברה - רוחי ליפסקר כפ"ח
פאה מתנת גלית אטליה - אסתר פריד - בני ברק
דולר של הרבי - חווה מיכאלשווילי - קרית מלאכי
כרטיס טיסה בחסות סוכן הנסיעות אפרים קמיסר- אורנה גולדברג - תל אביב
תורה כפולה ומכופלת: גיף כארד מתנת אור החיים
פריידא גלבשטיין - אשדוד
פנינה ישראל - כפר חב"ד
זיסלא גוטמן - כפר חב"ד

ט"ו בתמוז תשע"א