ב"ה יום רביעי, ד' סיון תשפ" | 27.05.20
אחד הילדים המצטיינים
אחד הילדים המצטיינים צילום: שטורעם
נחת רוח > התלמידים בז'יטומיר העניקו מתנה לרבי

מסיבת סיום וחלוקת פרסים ותעודות לתלמידי חיידר "ילדי מנחם" – ז'יטומיר, התקיימה השבוע. בחיידר לומדים כעשרים ילדים, ילדי השלוחים של העיר ז'יטומיר והערים הסמוכות. כשבועיים לפני י"א ניסן יצא הת' מנחם מענדל מטוסוב, במבצע לשינון תניא בע"פ בתור מתנת יום הולדת לכ"ק אדמו"ר נשיא דורנו, לרגל ק"ח שנה
כתב שטורעם
מסיבת סיום וחלוקת פרסים ותעודות לתלמידי חיידר "ילדי מנחם" – ז'יטומיר, התקיימה השבוע. בחיידר לומדים כעשרים ילדים, ילדי השלוחים של העיר ז'יטומיר והערים הסמוכות. כשבועיים לפני י"א ניסן יצא הת' מנחם מענדל מטוסוב, במבצע לשינון תניא בע"פ בתור מתנת יום הולדת לכ"ק אדמו"ר נשיא דורנו, לרגל ק"ח שנה.

המבצע התקבל בשמחה על ידי הילדים ובמשך כחודשיים שיננו ולמדו ללא הרף חיילי צבאות השם מאות שורות של תניא בע"פ.

ההשתתפות ההערה של הילדים במבצע, גרם תענוג ונחת רב בקרב צוות המורים וההורים, שראו את הילדים מנצלים כל שעת פנאי הכדי ללמוד עוד שורה בע"פ.

מסיבת הסיום התקיימה בבית הכנסת שבקרית החינוך שבעיר ז'יטומיר, בכינוס השתתפו ילדי החיידר והוריהם.

כיבדו את המעמד בנוכחותם השליח של הרבי לז'יטומיר הרב שלמה וילהלם, וצוות המלמדים והשלוחים. את מסיבת הסיום הנחה הת' השליח מנחם מענדל מטוסוב שמשמש כמלמד בחיידר בשנה זו.

במהלך המסיבה שרו הילדים את 12 הפסוקים, צפו בוידאו משיחה של הרבי, ואמרו התהילים של הרבי פסוק בפסוק.

הרב שלמה וילהלם דיבר על החשיבות של שינון לימוד תניא בעל פה, תוך הבאת דברי הרבי בנושא, ושיבח מאוד את הילדים שהשתתפו בכל מרצם במבצע.

הת' מנחם מענדל מטוסוב הודה להורים ולמורים על שיתוף הפעולה במבצע, ובעיקר הודה לילדים על ההשקעה.

בשלב זה נקראו לבימה ילד אחר ילד לקבל את הפרס המגיע לו ותעודת הוקרה. את הפרסים חילקו מלמדי הכיתות הרבנים מנחם מענדל דבורקין, מנחם מענדל ליכטשטיין ומשה שנדרוב.

י"ג בסיון תשע"א