ב"ה יום רביעי, כ" מנחם-אב תשע"ט | 21.08.19
שער הספרון החדש לצד מתפללים באוהל
שער הספרון החדש לצד מתפללים באוהל צילום: קראון-הייטס.אינפו
צבאות ה' מפיק > התפילה באוהל הק', גם לילדים

עשרות אלפי ילדים שלא זכו לראות את הרבי, נוהרים כבר 17 שנה לד' אמות הקדושות שלו באהל ● אנשי חינוך ושלוחים דחפו את היוזמה, ומחלקת ההוצאה לאור של צבאות השם הפיקו ● ספרון אישי ומאוייר שיצא לאור, עוסק בנושא
כתב שטורעם

ארגון הנוער של חב"ד "צבאות השם" שנוסד על ידי הרבי לפני 30 שנה יוצא בעוד הפקה מוצלחת, שכבר מעוררת ביקוש רב עוד לפני שהספרון הגיע למדפים.

ניסיון ראשון מסוגו לפשט מושגים נעלים כמו 'הליכה אל הציון', 'יתיר מבחיוהי', יחידות של נשמה עם נשמה, ועוד משפטים שלצערינו הם הדרך היחידה של הורים ומבוגרים להסביר לילדים ולנערים, את העובדה שהקשר הפיזי שלנו עם הרבי הוא על ידי ההשתטחות על הציון הק'.

הטקסט קריא ונעים, וסוחף את הקורא הצעיר בתיאור מרתק על החוויה האישית של הילד כאשר הוא מגיע למקום הקדוש ביותר עלי אדמות, החל מרגע ההגעה, כתיבת הפ"נ, החלטה טובה ככלי לברכה שהוא מבקש מהרבי, נתינת צדקה, לבישת נעליים מיוחדות, וההמשך בכניסה ליחידות על הציון הק'.

הספרון, המהווה ראשון בסדרה מאוייר בצבע מלא, דפי למינציה, ויהיה ניתן להשיג אותו בשבוע הקרוב בחנויות היודאיקה בקראון הייטס.

יצויין כי סגן מזכיר בית-דין רבני חב"ד בישראל, הרב מנחם-מענדל גלוכובסקי עבר על הספר ואישר את תוכנו, כולל את המענה הלשון המקוצר לילדים.

כתיבה - לוי חודקוב. איור - ריקי בעננפלד.

י"ג בסיון תשע"א
צילום: שטורעם