ב"ה יום חמישי, כ"א מנחם-אב תשע"ט | 22.08.19
הרב הרטמן מעניק את הדולר לזוכה
הרב הרטמן מעניק את הדולר לזוכה צילום: שטורעם
למדה משניות בעל פה וזכתה בדולר מהרבי

התלמידה בת שבע נוטיק, מכתה ב-2 בבית הספר חב"ד בנות נחלת הר חב"ד עמדה ליד הבימה נרגשת. היא זכתה בפרס הראשון הגדול: דולר מהרבי ■ אירוע מרגש ומרשים התקיים ביום שני, ז' בתמוז. היה זה סיום "מבצע בנק משניות ותניא" בעל פה לזירוז הגאולה. את הדולר האישי מהרבי תרם הרב יוסף הרטמן – רב ביה"ס בעבר
מערכת שטורעם
התלמידה בת שבע נוטיק, מכתה ב-2 בבית הספר חב"ד בנות נחלת הר חב"ד עמדה ליד הבימה נרגשת. היא זכתה בפרס הראשון הגדול: דולר מהרבי.

אירוע מרגש ומרשים התקיים ביום שני, ז' בתמוז. היה זה סיום "מבצע בנק משניות ותניא" בעל פה לזירוז הגאולה. את הדולר האישי מהרבי תרם הרב יוסף הרטמן – רב ביה"ס בעבר, שיזם וייסד את "בנק המשניות" לפני 17 שנה לרפואת הרבי. לאחר ג' תמוז תשנ"ד, הוקדש המבצע לזירוז הגאולה.

הכנס התקיים באולמי חמ"ה בהשתתפות 400 תלמידות ביה"ס, כל צוות המורות, עשרות אמהות שבנותיהן סיימו שש משימות. בראשם: מנהל ביה"ס הרב יוסף מעטוף, הסגנית והמנהלת. אורח הכבוד היה הרב יצחק-יהודה ירוסלבסקי רבה של נחלת הר חב"ד.

כל תלמידה שסיימה משימה זכתה בפרס אישי. האתגר היה להגיע לשש משימות. הפרסים נתרמו על-ידי תושבי השכונה וההורים לזכותם, או לעילוי נשמות יקיריהם ז"ל.

הדולר מהרבי נתרם לע"נ הרב נחמן ורעייתו בלה ז"ל הרטמן, על-ידי בנם הרב יוסף הרטמן. הגב' סימה בן אהרון תרמה שרשרת זהב לע"נ בעלה אלי בן אהרון ז"ל. משפחת שייקביץ תרמה צמיד זהב לזכותם, ועוד.

את החלק הראשון פתח והנחה הרב יוסף הרטמן, הוא סיפר על מאסרו של הרבי הקודם רבי יוסף יצחק נ"ע, כשהיה בגיל 11, ברוסיה ועל שינון המשניות בעל פה, בכלא החשוך. הוא קרא לתלמידות לנצל את ימי הנופש הגדול להמשך השינון בע"פ.

השמיעו דברי תורה וברכה: הרב ירוסלבסקי והרב יוסף מעטוף. בחלק השני של האירוע, שהוקדש לנשים, התקיימו הופעות שירה וריקוד של הבנות.

את החלק הזה הנחתה המורה ש. שוויכה. את המבצע ריכזו במסירות רבה צוות צבאות השם, המורות: הגב' ד. הרשקופ, הגב' ד. שייקביץ, הגב' ה. סוסובר.
ח' בתמוז תשס"ט
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הגב לכתבה

תגובות
8
1. תיקון
בת שבע נוטיק הזוכה בדולר של הרבי בכיתה ב' 1 ולא ב'2
ח' בתמוז תשס"ט
2. ישר כח גדול לתורמים!!!
* הרב הרטמן
*הגב' סימה בן אהרון
*משפחת שייקביץ
ח' בתמוז תשס"ט
3. ל 1 תיקון
התלמידה לומדת בכיתה ב2
ח' בתמוז תשס"ט
4. ל 1 בת שבע נוטיק בכתה ב2
ובכתה ב1 זכו שתי בנות בתכשיטים הבנות הם: נועה ששונוב ובתיה לרר תלמידות של המורה חגית הגדולה
ח' בתמוז תשס"ט
5. צילום
צילום דובי גורביץ
ח' בתמוז תשס"ט
6. יישר כוח לסגנית המסורה הגב' ר. הבר
המערכת השמיטה בטעות את שמה של הסגנית המסורה הגב' ר. הבר שהיא ממלאת מקום המנהל ופעלה רבות להצלחת המבצע. יישר כוח ותמשיכי בעבודתך הקדושה והמסורה.
ח' בתמוז תשס"ט
7. התודה והברכה
לצוות בית הספר נימנות המורות המסורות המפעילות במשך כל השנה את ארגון צבאות השם לנחת רוח של הרבי וההורים.
כל הכבוד למורות : דובה הרשקופ, דובה שייקביץ,הדסה סוסובר
תודה לכם על פעילויות רבות ומגוונות המקדמות את בנותינו בדרגות.
תודה למ"מ המנהל רחל הבר
ח' בתמוז תשס"ט
8. כל הכבוד
לגב' סימה בן אהרון שכבר למעלה מעשר שנים תורמת
למבצע של השינון משניות בע"פ, שיהיה לה הצלחה בכל הענינים
ט' בתמוז תשס"ט