ב"ה יום רביעי, כ" מנחם-אב תשע"ט | 21.08.19
פלייר המבצע
פלייר המבצע צילום: שטורעם
ועד תלמידי התמימים מציג: "חיים את הזמן"

שלושים יום קודם: החל מבצע ההכנה לתלמידי התמימים בישיבות 'תומכי-תמימים' ברחבי העולם ■ התמימים יידרשו להוסיף בלימוד תורת הרבי וייבחנו על חומר בנושא עולם התחייה
מערכת שטורעם

אמש (ראשון) נכנס לתוקפו מבצע ההכנה ליום הקדוש ג' תמוז: תלמידי התמימים התעוררו הבוקר אל תוך מבצע רחב-היקף שמקיים 'ועד תלמידי התמימים העולמי', זו השנה העשירית ברציפות.

המבצע יעסוק השנה בנושא "עולם התחייה בתורתו של הרבי" ובמסגרתו יידרשו התמימים ללמוד על הסוגיה מתוך חוברת מיוחדת המקבצת את שיטת הרבי כפי שמשתקפת בשיחות, באגרות, במאמרים וברשימות הקודש.

תחת הכותרת "חיים את הזמן" יתאחדו התמימים בצבירת אלפי דקות לימוד בתורת הרבי, ייבחנו על החומר הנבחר מתוך החוברת, וישתתפו בהגרלות ענק מידי שבוע על מאות ספרים מתורת הרבי. בנוסף, יזכה כל תמים מצטיין בסט ספרים ללא הגרלה וישתתף בהגרלה על כרטיס טיסה.

נושא הכתיבה לרבי מקבל אף הוא ביטוי נרחב במסגרת המבצע שבסופו ידווח כל תמים לרבי על דקות הלימוד שצבר. לצורך כך, הופקה חוברת מיוחדת על מעלת הכתיבה לרבי עם מבוא מאלף על סדר ואופן הכתיבה.

ממשרדי 'ועד תלמידי התמימים' נמסר כי "מבירור שערכנו באמצעות הנציגים בישיבות תות"ל עולה כי המבצע התקבל בהתלהבות רבה בקרב התמימים ונרשמה השתתפות רחבה למעלה מהמשוער".

 ● להורדה: תקנון המבצע (ישיבות קטנות)
 ● להורדה: תקנון המבצע (ישיבות גדולות)

המבצע מתקיים לעילוי נשמת הרה"ח הרה"ת צבי יוסף ע"ה בן הרה"ח יעקב דוד הי"ד קוטלרסקי ולעילוי נשמת הילד ב"צבאות השם" לוי יצחק ע"ה בן יבלח"ט הרה"ת השליח שניאור זלמן וחנה וולוביק שיחיו.

ה'ועד' מודה להרה"ח הרה"ת משה יהודא שי' קוטלרסקי, סגן יו"ר המרכז לעניני חינוך, על מסירותו הנפלאה ותמיכתו התמידית בפעולות המשרד.

ט' בסיון תשס"ט
הגב לכתבה

תגובות
7
1. איפה החוברת?
רוצים לראות את החוברת.
ט' בסיון תשס"ט
2. ההשקעה ניכרת...
אין מה לומר שהתוכנית נראית מושקעת ואיכותית.

עלו והצליחו ותעשו כבוד לרבי!
ט' בסיון תשס"ט
3. כל הכבוד
ט' בסיון תשס"ט
4. רוצים ללמוד
האם האתר המכובד יכול להעלות את הקובץ לאתר כדי שגם מי שכבר לא לומד בישיבה - שליח , יוכל ללמוד את הנושאים החשובים והמעניינים הללו?

שליח
י' בסיון תשס"ט
5. לא הבנתי?!
פורסמו מכבר "מבצע הכנה" מה"וועד", שבה מופיע "פלייר" אחרת מזה, ולא מודגש שם - "חיים את הזמן".

אולי יש לארה"ב, ויש לאה"ק מבצע שונה, עם אותו חוברת?

נא להסביר!
י' בסיון תשס"ט
6. למה שתי מבצעים?
איני מבין למה יש שתי מבצעים לג' תמוז אחד בארה"ב ואחד בארה"ק. וכי לא הי' יותר טוב אם כולם היו מתאחדים למבצע אחד???? תימה!
י' בסיון תשס"ט
7. שבת לג תמוז
השנה גם יש שבת הכנה לג תמוז...
י' בסיון תשס"ט