ב"ה יום רביעי, ד' סיון תשפ" | 27.05.20
המתופפים צועדים בראש
המתופפים צועדים בראש צילום: שטורעם
ל"ג בעומר ללא הפסקה בתל אביב ● סיכום פעילות

20 תהלוכות ססגוניות וכינוסי אחדות בהשתתפות אלפי ילדים והוריהם התקיימו במהלך ל"ג בעומר בתל-אביב, באישור עיריית תל אביב יפו ובליווי משטרת ישראל ■ האירוע המרכזי שאורגן על-ידי מרכז חב"ד תל אביב בראשותו של הרב יוסף גערליצקי, התקיים ב"גן מאיר" שבלב העיר, בעוד מאות ילדים והוריהם גודשים את הגן בו נערך "הפנינג" שכלל מתקני משחקים
מערכת שטורעם

20 תהלוכות ססגוניות וכינוסי אחדות בהשתתפות אלפי ילדים והוריהם התקיימו במהלך ל"ג בעומר בתל-אביב, באישור עיריית תל אביב יפו ובליווי משטרת ישראל.

האירוע המרכזי שאורגן על-ידי מרכז חב"ד תל אביב בראשותו של הרב יוסף גערליצקי, התקיים ב"גן מאיר" שבלב העיר, בעוד מאות ילדים והוריהם גודשים את הגן בו נערך "הפנינג" שכלל מתקני משחקים ותחרויות ופעילויות יצירה חינוכיות.

איציק הליצן שהנחה את האירוע והרב יצחק ביר, מנהל אגף הפעילות של המרכז סיפרו לילדים את סיפורי ל"ג בעומר ואת המסר של "ואהבת לרעך כמוך" המוטו של ל"ג בעומר, חג האחדות. בכינוס אמרו הילדים את 12 הפסוקים וערך חידון נושא פרסים על ל"ג בעומר.

הרב גערליצקי שעלה לבמה לברך את המשתתפים, הזמין את איציק הליצן להניח תפילין וכל הילדים אמרו איתו יחד את "שמע ישראל".

בסיום האירוע צעדו הילדים בתהלוכה ססגונית ומרשימה לכיון גינת שינקין, כשבידיהם שלטים בעלי מסר יהודי וחינוכי, כשהם שרים שירי ל"ג בעומר במלוא גרונם.

בראש התהלוכה צעדו מתופפי צבאות השם שהעניקו מופע מרהיב.

י"ט באייר תשס"ט
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צועדים ברחובות תל-אביב
צועדים ברחובות תל-אביב | צילום: שטורעם
 
 
 
 
 
הגב לכתבה

תגובות
1
1. ש.ס...................
כל הכבוד!!!1
אבל.........
זה לילדים קטנים
י"ט באייר תשס"ט