ב"ה יום ראשון, י"ז מנחם-אב תשע"ט | 18.08.19
המתופפים צועדים בראש
המתופפים צועדים בראש צילום: שטורעם
לוד: מאות בתהלוכה המסורתית של שערי עליה

למעלה מ-500 ילדי שכונת גני אביב בלוד השתתפו בתהלוכת לג בעומר המסורתית בארגון בית חב"ד שערי עליה בלוד, בראשות רב השכונה הרב אברהם חזן ■ בראש התהלוכה, שיצאה מקניון גני אביב לעבר אולם הספורט האיזורי, צעדו מתופפי "צבאות השם" בלוד, עם תופים ומחולות שהלהיבו את כל תושבי השכונה, ולאחריהם כל הילדים עם הוריהם
כתב שטורעם

למעלה מ-500 ילדי שכונת גני אביב בלוד השתתפו בתהלוכת ל"ג בעומר המסורתית בארגון בית חב"ד שערי עליה בלוד, בראשות רב השכונה הרב אברהם חזן.

בראש התהלוכה, שיצאה מקניון גני אביב לעבר אולם הספורט האיזורי, צעדו מתופפי "צבאות השם" בלוד, עם תופים ומחולות שהלהיבו את כל תושבי השכונה, ולאחריהם כל הילדים עם הוריהם, בהדרכת תלמידות בנות מנחם בארגונה של אילה בן הרוש.

בכינוס שהתקיים לאחר התהלוכה באולם הספורט השכונתי, בהנחיית רכז הפעילות והאחראי על הארגון הרב משה הורביץ, נשאו דברים: הרב אברהם חזן, ראש העיר אילן הררי, מנכ"ל המתנ"סים יאיר רביבו.

הרב חיים ברוד רב בית הכנסת חב"ד, הרב אליהו ניימרק והרב מנדי לישנר סייעו במלאכת הארגון.  הלהטוטן לב וצוותו, הלהיבו את כל הילדים.

בזה אחר זה עלו הילדים לאמירת פסוקים ובסיום נערכה הגרלת פרסים רבים יקרי ערך.

סייעו בארגון ובמימון: אנ"ש לוד וכפר חב"ד, משפחת טננבאום לע"נ הר' יצחק טננבאום ע"ה, משרד הקליטה, מתנ"ס גני אביב, וחנות הצעצועים "כפר השעשועים".

י"ח באייר תשס"ט
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הגב לכתבה

תגובות
4
1. המשפיע הידוע משה הורביץ?
י"ח באייר תשס"ט
2. ישראליק
בין המארגנים הא???!!!
גאים בך.
שיעור א' תות"ל המרכזית לוד.
י"ט באייר תשס"ט
3. מנחם
מנחם חשבתי עליך כסנאר לא באס ,לא נורא אתה נראה חבל"ז משיהו שאתה מכיר
י"ט באייר תשס"ט
4. כל הכבודדד
י"ט באייר תשס"ט