ב"ה יום ראשון, י"ח תמוז תשע"ט | 21.07.19
עשור למפעלי "גן ישראל" בצפת

בצבאות השם בצפת מציינים עשור לפתיחת מחנות הקיץ "גן ישראל", במסגרת זו תתקיים גם השנה תוכנית מיוחדת בת שבועיים. כל הפרטים בפנים
אברהם הלוי
בצבאות השם בצפת מציינים עשור לפתיחת מחנות הקיץ "גן ישראל", במסגרת זו תתקיים גם השנה תוכנית מיוחדת בת שבועיים מיום ראשון י"ד מנחם-אב ועד יום ראשון כ"ח מנחם-אב.

הרב יהושע שמעוני, מנהל צ"ה והקעמפ בצפת מוסר כי לרגל העשור יהיו התוכניות השנה מיוחדות ויסובו מסביב לנושא "הנה אנכי והילדים – הרבי וילדי ישראל", הופקה חוברת לימודים מיוחדת שעוסקת בנושא, והוכן מערך פעילות העוסק בקשר שבין הרבי לחיילי צ"ה. זאת בנוסף למערך לימודים מיוחד בענייני גאולה ומשיח.

התוכנית מתחלקת לשניים:

קייטנה לעולים לכיתות א' – ד', הקייטנה מתקיימת מידי יום בין השעות 8:30 עד 14:00 וכוללת תוכנית עשירה ומגוונת ובמחיר 490 ₪ בלבד.

קעמפ במסגרת אש"ל מלא לעולים לכיתות ה' – ישיבה קטנה, הקעמפ כולל בתוכו תוכנית חסידית-חוויתית מיוחדת: תוכנית לימודים מעניינת, טיול ליומיים, מלחמת 'ופרצת', תוכניות ערב מרתקות, א"ש לילה, טיולים, בריכה, פעילות ויצירה, קמפינג, סדר חסידות לפני התפילה, פעילות אתגרית בשטח, שבת שכולה משיח, שבת טיסה לרבי, הצגות ומערכונים ועוד.

התוכנית מתקיימת בקמפוס 'אור מנחם' בצפת והיא כוללת לינה ו 3 ארוחות, את התוכנית מובילים מיטב מפקדי צ"ה. התוכנית מלווה ע"י המחנך הותיק הרב יהושע שמעוני מנהל צ"ה בצפת וע"י הרב רפי מלכא רכז ההדרכה של צ"ה, בראש הצוות הבכיר של המפקדים עומדים השנה התמימים: לוי-יצחק בר-זוהר, מענדי סטזגובסקי, אביגדור דיקשטיין, זכריה לנדאו.

הטלפונים להרשמה: 054-3177065, 054-3177068, או במשרדי צ"ה 04-6922770
כ' בסיון תשס"ז
 
 
הגב לכתבה

תגובות
9
1. מחיר זול - מהם יראו וכן יעשו!
יפה מאוד עוד קעמפ שלא סוחט את ההורים - קעמפ של שבועיים במחיר 980 ש"ח - כל הכבוד!
כ' בסיון תשס"ז
2. ממש זול?????
לידעת מענדל המגיב הנכבד, הקעמפ הזה מתקים בקמפוס של בית ספר!! כן כן הילדים יושנים בכיתות לימוד, כך שהקעמפ הזה זול בכל המובנים
כ' בסיון תשס"ז
3. ל2 הנכבד
כן הקעמפ מתקיים בקמפוס של בי"ס שמכיל מגרשים רחבי ידיים, (מגרש כדורסל ומגרש כדורגל ששופץ ממש בימים אלו - חדש לגמרי), זאת בנוסף לאולם הספורט המשוכלל (שופץ גם לפני שנתיים).

כל החדרים והכיתות ממוזגים!

יש במקום חדר-אוכל ממוזג ומטבח מצוין שמספק את הארוחות.

והעיקר התכנים והתוכניות - תוכנית לימודים עשירה, צוות מנוסה, טיול ליומיים, שבת מחנה מחוץ לקעמפ, ועוד שפע של חוויות.

כל שנה אני שולח את ילדיי והם מוקסמים ונהנים, חוזרים הביתה אחרת לגמרי, זהו קעמפ יוקרתי ביותר במחיר נמוך.
כ' בסיון תשס"ז
4. בושה וחרפה
כל מי שמביט קצת בעיון במודעה היפה המבשרת על פתיחת הקעמפ בשנעה העשירית רואה את השורה האדומה בתחתית העלון. כל בר דעת מבין שזה שורה שהייתה מלאה בכיתוב מסויים ונמחקה ע"י עורכי האתר. עילעול קטן באתר המשיחי אינ פו מוצא את אותה המודעה רק כמובן עם הכיתוב הנ"ל
נשאלת השאלה: אם באמת זה קעמפ שמייצג את המשפ הזה ואת כל ה"חכמים" שדואגים ל"קדש" את שם רבנו בפרסום המשפט ועוד כמה תוארים מוזרים על רבנו זי"ע, אם כך איך מפרסם האתר החשוב הזה את הקעמפ הזה ועוד מוחק את הכיתוב הזה זה הונאת דברים.
לפני עיוור לא תיתן מכשול בכתבה המתפרסמת על הקעמפ, כתבה שמפרטת את כל הפרטים של הקעמפ, טלפון ההרשה ואפלו את שמות האחראים. תנו מבט בשמות של הצוות הבכיר של הקעמפ. שמות של אנשים שהלכו נגד בי"ד רבני חב"ד בחילול שמו של הרבי.
חבריהם של כל אלא שזקרו ספסלים וסלטים על שלוחי הרבי ומזכי הרבי ב770 ומחרפים את שמו וכבודו של הרבי בכל מקום והזדמנות. תלמידי הישיבה שממנה יוצאים כל משוגעי הכת, הכת ששמה לה שם ללחימה ברבי בכל דרך ול"ע מצליחה ואפילו ע"י פירסום באתר שמתיימר להיות אתר שמביא את חב"ד האמיתית ולא מפרסם קעמפים אחרים שכן שייכים לליובאוויטש.
כ"א בסיון תשס"ז
5. זול? יקר!
זה לא נחשב זול כי עם כל המעלות שהביא מגיב מספר 3 הנכבד אבל ישנו עוד קעמפ שמחירו הוא יותר זול 850 אם אני לא טועה והתנאים שלו הם ללא ספק יותר טובים כי גם אם הכיתות בצפת ממוזגות בקעמפ-יותר יש חדרי שינה של בני אדם עם מיטות וארונות ומקלחות ממוזגים ומרווחים ובכ"ז המחיר הוא יותר זול אז אין זול בזה.
כ"א בסיון תשס"ז
6. הגזמתם
אני חושב שחייב להיות גבול. איך אתם מפרסמים קעמפ שהוא הכי קיצוני, קעמפ שאוהל שם היא כלל ואכמ"ל
כ"ב בסיון תשס"ז
7. ל4 , קצת אחדות לא תזיק לפני ג' תמוז
מספיק ללכלך ולבלבל בשכל
כ"ב בסיון תשס"ז
8. לאחדובי הקיצוני!!!
קודם כל אני מסכים איתך אני באמת לא מבין איך צבאות השם צפת פרסמו כתבה ב'שטורעם'.
שנית, אתה פזיז מדי ובהתאם לזה, גם תגובתך לא לעניין.
אם באמת איכפת לך מהציווי "לפני עיור לא תיתן מכשול", תתחיל ללמוד את השיחות של הרבי מה"מ בשנים האחרונות ואז תבין מה נקרא "תוארים מוזרים".
אם אתה חושב שבגלל כתיבתך הקיצונית והעוקצנית, יקבלו את דבריך, אתה הוזה.
"דברי חכמים בנחת נשמעים", תדבר דברי טעם ותפסיק לבלבל לגולשים את המוח.
אני מכיר אישית את הצוות הבכיר והם בחורים חסידיים ומוכשרים מסלתה ושמנה של ליובאוויטש. אל תוציא שם רע על מי שאינך מכיר!!!
זה אותו חומרה כמו "ולפני עיוור לא תיתן מכשול"!!!
לא על הצות הבכיר ולא על כלל תלמידי ישיבת חב"ד צפת!!!
רפואה שלימה בקרוב ממש!
ד"ש לאחיך הדובי, (אחדובי, לא?)
למערכת האתר: אנא פרסמו את תגובתי בשלימותה!!!
כ"ב בסיון תשס"ז
9. יחי
למה מחקתם את היחי
י"ז באלול תשס"ז