ב"ה יום שלישי, י"א תשרי תשפ"א | 29.09.20
החל שבוע החסידות הארצי במוסדות חב"ד בארה"ק

במוסדות החינוך של רשת 'אהלי יוסף יצחק ליובאוויטש' החל היום (שלישי) 'שבוע החסידות הארצי', כהכנה לראש השנה לחסידות י"ט בכסלו ● בתי הספר, תלמודי התורה והגנים קושטו כולם בשלטים ושרשראות עליהם מתנוססים סיסמאות ומסרים המטמיעים את התוכן של שבוע החסידות ● לקראת שבת יקבלו עשרות אלפי תלמידים בבתי הספר והגנים ערכות ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
במוסדות החינוך של רשת 'אהלי יוסף יצחק ליובאוויטש' החל היום (שלישי) 'שבוע החסידות הארצי', כהכנה לראש השנה לחסידות י"ט בכסלו.

בתי הספר, תלמודי התורה והגנים קושטו כולם בשלטים ושרשראות עליהם מתנוססים סיסמאות ומסרים המטמיעים את התוכן של שבוע החסידות.

לדוגמה, הנושא בבתי הספר היסודיים ובתלמודי התורה  – ה'נשמה האלוקית' – ה'יהלום' הנמצא בכל אחד ואחת מאיתנו. ועל ידי הפקת חומרים ועזרים שנשלחו מבעוד מועד, לומדים התלמידים על מהותה של הנשמה, על תפקידה במילוי השליחות שלנו בעולם.


במהלך שבוע החסידות כל מוסד קיבל בהתאמה לשכבת הגיל ולאוכלוסייה סט נרחב של עזרים ותכנים – אם אלו עזרים להצגה שנכתבה בנושא, חומרי לימוד מיוחדים הנכתבים בנושא, חוברות ללימוד בעל פה, אביזרי קישוט מיוחדים בנושא.

התפקיד של כל אחד מאיתנו ללטש את ה'יהלום' שבו, קיבל הזדמנות חוויתית כשכל תלמיד זכה ביהלום שקוף שיוצר במיוחד עבור 'שבוע החסידות, אותו הוא ימלא בפרסים ופרטים שיקבל במהלך השבוע.

לקראת שבת יקבלו עשרות אלפי תלמידים בבתי הספר והגנים ערכות שיכינו אותם לקראת י"ט כסלו ע"י לימוד וההעמקה ב'מהותה של הנשמה'.

כל החומרים הופקו ונשלחו מבעוד מועד אל המוסדות על ידי 'אגף חינוך חברתי חסידי' ברשת 'אהלי יוסף יצחק ליובאוויטש'.
י"ב בכסלו תש"פ