ב"ה יום חמישי, י"ג תשרי תשפ"א | 01.10.20
הרב ישראל-מאיר לאו מקבל את התשורות מידי הסבא הרב רוזנברג, כשלצידו עורך התשורות ר' שנ"ז ברגר
הרב ישראל-מאיר לאו מקבל את התשורות מידי הסבא הרב רוזנברג, כשלצידו עורך התשורות ר' שנ"ז ברגר
מיוחד: התשורות שחולקו בבר המצווה של הת' מוישי הולצברג ■ להורדה

תשורות ייחודיות חולקו בחגיגת בר המצווה של הת' מוישי הולצברג ● הראשונה: 'אני ממשיך באור' – סיפור השליחות במומביי של ההורים הרב גבריאל נח ורבקה הי"ד, הטרגדיה ונס ההצלה, ההנצחה והחיבוק החם למוישי מראשי ממשלת ישראל והודו ● השנייה: "חידושי גבריאל נח" – חידושי תורה שכתב ופירסם הרב גבריאל נח הי"ד ● התשורות הופקו על ידי הסבא והסבתא - הרב שמעון ויהודית רוזנברג, ונערכו על ידי הסופר החסידי הרב שניאור-זלמן ברגר ● להורדת ה'תשורות' >>>
מערכת שטורעם
תשורות ייחודיות חולקו בחגיגת בר המצווה של הת' מוישי הולצברג - "אני ממשיך באור" – סיפור השליחות במומביי של ההורים הרב גבריאל נח ורבקה הי"ד, הטרגדיה ונס ההצלה, ההנצחה, חיבוק חם למוישי מראשי ממשלת ישראל והודו, ולבסוף דברי אוד מוצל מאש חתן הבר מצוות הת' מוישי הולצברג: "אבא ואמא אתם נבחרתם לקדש את ה' ולפרסם את מפעל השליחות של הרבי בכל רחבי תבל... מבטיח לכם: אעשה הכל בעזרת ה', כדי לצאת לשליחות הרבי ואמשיך להפוך את העולם".

"חדושי גבריאל נח" – חדושי תורה אשר כתב ופירסם הרב גבריאל נח הי"ד, בקבצי חידושי תורה שיצאו על ידי הישיבות בהן למד בארצות הברית ובארגנטינה. וכהקדמה – תיעוד מיוחד מתקופת טרום השליחות של הרב גבריאל נח ורבקה הי"ד.

התשורות הופקו על ידי הסבא והסבתא - הרב שמעון ויהודית רוזנברג, נערכו על ידי הסופר החסידי הרב שניאור זלמן ברגר, והעיצוב המושקע לכל תשורה לפי הסגנון שלה – בוצע על ידי הגרפיקאי בועז שרון.

במהלך חגיגת בר המצווה, הוענקו התשורות למוזמנים ובהם רבנים ואישי ציבור בכירים.

אתר חב"ד-'שטורעם' מגיש את התשורות להורדה:

> להורדת התשורה 'אני ממשיך באור' - לחצו כאן!

> להורדת התשורה 'חידושי גבריאל נח' - לחצו כאן!
ח' בכסלו תש"פ
הרב גרוסמן מקבל את התשורות מהסופר הרב ברגר
הרב גרוסמן מקבל את התשורות מהסופר הרב ברגר