ב"ה יום חמישי, י"ג תשרי תשפ"א | 01.10.20
ה'רשת' מתכננת שרשרת אירועים היסטורית לי' שבט

'מתחם חגיגות ה-70 לנשיאות הרבי' יוקם בחצר בית אגודת חסידי חב"ד 770 בכפר חב"ד, ובמרכזו אוהל אירועים ענק ומרכזי. לאורך כל השבוע יארח המתחם כעשרת אלפים ילדים וילדות מתלמידי הרשת, לשורה של כנסים מלאי תוכן חסידי עשיר והתקשרות לרבי ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
בימים אלה נשלמות ההכנות לקראת אירועי י' בשבט. פרטי האירועים המתפרסמים היום לראשונה מלמדים, כי יוקם 'מתחם חגיגות ה-70 לנשיאות הרבי' בחצר בית אגודת חסידי חב"ד 770 בכפר חב"ד, ובמרכזו אוהל אירועים ענק ומרכזי. לאורך כל השבוע יארח המתחם כעשרת אלפים ילדים וילדות מתלמידי הרשת, לשורה של כנסים מלאי תוכן חסידי עשיר והתקשרות לרבי.

שורת האירועים הנערכת ע"י האגף לחינוך חסידי ברשת 'אהלי יוסף יצחק' ליובאוויטש, שעובד בימים אלה על ההכנות אחרונות, יחד עם מפיקים ואנשי תוכן מהשורה הראשונה, על מנת ליצור שורת אירועים ייחודיים שיותיר רושם חזק אצל התלמידים, ויחזק אצלהם את רגש ההתקשרות אל כ"ק אדמו"ר נשיא דורנו.

בשיחה עם מארגני האירוע, סיפרו לנו המארגנים, כי האירועים יערכו במהלך כל השבוע של יום הבהיר י' שבט, במהלכו יגיעו התלמדים היישר מתלמודי התורה, בתי הספר והגנים במערך הסעות מיוחד אל מתחם האירועים, שם ייכנסו לבניין 770 ולחדרו הק' של הרבי לסיור ולתפילה. לאחר מכן יעברו אל אוהל האירועים המיוחד שיבנה אל הכנס מיוחד בתוכנית עשירה ומרתקת.
ז' בכסלו תש"פ